Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Lucci Temizler Mi?

• Lucci kolaylıkla Temizler

Kullanılan: 18 11.5%
  • Lucci zorlansa da Temizler

Kullanılan: 9 5.8%
  • Raund 1'de durur

Kullanılan: 10 6.4%
  • Raund 2'de durur

Kullanılan: 11 7.1%
  • Raund 3'de durur

Kullanılan: 71 45.5%
  • Raund 4'de durur

Kullanılan: 16 10.3%
  • Raund 5'de durur

Kullanılan: 14 9.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Luffy croco dövüşünde luffy zaten croco nun dengi değildi. Sadece su ve kanını kullanarak meyve den dolayi bir avantaj elde ettiği için yendi ki croco hafife alınacak bir karakter değil. Shicbukai olarak sınıflandırılması zaten bir gücünün olduğu anlamına geliyor ve herkes biliyor ki croco Arabasta arkında harcandı. Neden sadece 1 zayıf nokta yüzünden luffy ye yenilen croconun bir anlık Akainu'yu durdurmasi saçma olsunki adam güçlü olmasa zaten shicbukai olmazdı.

Gelelim cp 9 lucci nin yenilmezlik serisine Enies lobiyi koruyan cp9du bulunduğu nokta Grand Line nin ilk yarisindaydi. Zaten Grand Line ulaşan korsanların çoğu luffy gibi çaylak ve güçsüz korsanlardı. Neden mi zaten sabaody ye ulaşan 11 çaylağı ve güclerini gördük. Kısaca çöp sayılabilecek seviyede olduklarını anladık. Grand Line deki korsanların zaten kapasitesi çöp olduğu için adli adanın ve cp9 un uzun süredir yenilmemeleride gayet normal çünkü çaylak seviyesinin zirvesinde uzman seviyesinin ayakları altında olan bir oluşumdu. Dünya hükümeti ise zaten Grand Line deki caylaklarin cp9 u yenmesinin imkansız olmasını düşünmeside gayet normal sonuçta adamlar Grand Line de takılan korsanların ne kalibrede olduğunu biliyor zaten. Luffy ve Tayfası gibi istisnai bir durum olmasaydı cp9 yenilmezlik serisine devam ederdi. Gördük zaten 11 süper novada güç olarak nerdeyse göze çarpan tek karakterler kaptanlarken mugivara tayfasında nerdeyse her bir üye 1 cp9 ajanı aldı. Aksi halde cp9 yenilemezdi.

Lucci nin cp0 in lideri olma konusuna gelince bunun sadece güçle alakalı olduğunu zannetmiyorum kafa yapısı ve fikirleriyle kutsal ejderlere Tapan ve her isteklerini kosulsuz sorgulamadan yapan biri olduğu için cp0 in kaptanı olduğunu düşünüyorum neden mi biraz geri gidelim cp9 a bakalım liderleri kimdi? 8 douriki gucunde olan mor saçlı güçsüz bir salaktı. Peki neden lider yapıldı. Antik silah hadesin projesinin Tom un elinde olduğunu öğrendi ve onun yakalanmasına ve idam edilmesine neden oldu. Buda dünya hükümeti için cp9 lideri konumuna yükselmesine yeterli bir sebep olarak görülebilir.

Geleyim soruna dünya hükümeti güçsüz birini neden cp0 in başına getirsin diye sormuştun. Bende soruna şu şekilde cevap vereyim. Buggy neden shicbukai ilan edildi? Cevap ise çok basit güçlü sanıyorlardı. Cp9 un daha önce hiç yenilmemesi ve mainfortta potansiyel büyük bir tehdit olarak görünen luffy ile başa baş dövüşüp kaybetmesini öğrendiklerinden dolayi luccinin değer kazanması gayet normal gelir ki lucci nin 2 kat güçlenmesi dünya hükümetinin gözünde cp0 başı olması için yeterli bir sebep.
Buggy'nin shici yapılmasınının sebebi Id'den kaçan güçlü mahkumlara liderlik yapması. Zaten Buggy istisna. Kalan her shici bireysel gücüyle shici olmuştur. Dolayısıyla Lucci de bireysel gücüyle o konumda. Tabi ki o konumda olmasının sebeplerinden biri de hükumetin köpekliğini yapacak kafaya sahip olması ama gücüyle ön plana çıkan biri olduğu için ana etken güç. Spandi gibi sadece düşünce adamı değil elbette. Cp-0, yeri geldi mi bul yok et misyonuyla çalışacak bir birim. Devrimcilerle bile yüz yüze gelme ihtimalleri var. Bu yüzden belli bir gücün üzerinde olmalılar. Lucci'nin serideki zoan kullanıcıları arasında en yetenekli karakterlerden biri olduğunu, meyvesinin dövüşmeye çok uygun olduğunu, azim-kararlılık-çalışkanlık gibi meziyetlere sahip olduğunu, zoan meyvesinin çalıştıkça güçlenmeyi sağladığını düşünürsen bu herifin serideki en önemli dövüş makinelerinden biri olduğunu kolaylıkla anlayabilirsin zaten. Bu herifte amiral kumaşı görüyorum ben. Serideki zoan kullanıcıları içinde ilk 10'a düşünmeden yazarım şu an Lucci'yi.

Buggy'nin shici yapılmasınının sebebi Id'den kaçan güçlü mahkumlara liderlik yapması. Zaten Buggy istisna. Kalan her shici bireysel gücüyle shici olmuştur. Dolayısıyla Lucci de bireysel gücüyle o konumda. Tabi ki o konumda olmasının sebeplerinden biri de hükumetin köpekliğini yapacak kafaya sahip olması ama gücüyle ön plana çıkan biri olduğu için ana etken güç. Spandi gibi sadece düşünce adamı değil elbette. Cp-0, yeri geldi mi bul yok et misyonuyla çalışacak bir birim. Devrimcilerle bile yüz yüze gelme ihtimalleri var. Bu yüzden belli bir gücün üzerinde olmalılar. Lucci'nin serideki zoan kullanıcıları arasında en yetenekli karakterlerden biri olduğunu, meyvesinin dövüşmeye çok uygun olduğunu, azim-kararlılık-çalışkanlık gibi meziyetlere sahip olduğunu, zoan meyvesinin çalıştıkça güçlenmeyi sağladığını düşünürsen bu herifin serideki en önemli dövüş makinelerinden biri olduğunu kolaylıkla anlayabilirsin zaten. Bu herifte amiral kumaşı görüyorum ben. Serideki zoan kullanıcıları içinde ilk 10'a düşünmeden yazarım şu an Lucci'yi.
Bana kalırsa lucci en fazla koramiral üstü amiral altı bir karakter olabilir. Zoan kullanicilari arasında ilk 10 da görmen normal zaten topu topu 10 zoan kullanıcisı gördük belki biraz fazladır ama pek hatırlamıyorum.

Bana kalırsa lucci en fazla koramiral üstü amiral altı bir karakter olabilir. Zoan kullanicilari arasında ilk 10 da görmen normal zaten topu topu 10 zoan kullanıcisı gördük belki biraz fazladır ama pek hatırlamıyorum.
Ben tüm seride göreceğimiz zoanlar içinde demek istemiştim. Yeterince açık yazmamışım o kısmı. Her neyse ayrıntılar çok önemli değil. Şu kısım Lucci'nin profilini az çok belirliyor. Gerisi beklenti meselesi.

Lucci'nin serideki zoan kullanıcıları arasında en yetenekli karakterlerden biri olduğunu, meyvesinin dövüşmeye çok uygun olduğunu, azim-kararlılık-çalışkanlık gibi meziyetlere sahip olduğunu, zoan meyvesinin çalıştıkça güçlenmeyi sağladığını düşünürsen bu herifin serideki en önemli dövüş makinelerinden biri olduğunu kolaylıkla anlayabilirsin zaten.

Ben tüm seride göreceğimiz zoanlar içinde demek istemiştim. Yeterince açık yazmamışım o kısmı. Her neyse ayrıntılar çok önemli değil. Şu kısım Lucci'nin profilini az çok belirliyor. Gerisi beklenti meselesi.
Haklısın her şey beklenti meselesi

Ben lucci yi çok güçlü görmezden sen güçlü görüyorsun. Bu konuda birbirimizin fikirlerini degistiremeyecegimiz ortada. Yinede tartışmak hoşuma gitti :)

Levely Arc'ta Sai'ye üstünlük kurabilirmiş gibi göründü. Sai, Bartolomeo ve Cavendish'in yakın olduğunu düşünüyorum; yani bugünkü haliyle hepsini yenebilme şansı var. Ancak iki sene önceki seviyesini düşününce Sai, Barto ve Cavendish üçlüsüne karşı şansı yok. Belki Ideo ve Hajrudin karşısında bir şansı olabilir.

Kararsızım dedim.Tekkai bir bakıma silahlanma hakisi gibi değil mi ?Öbür beş teknik zaten muhteşem.Fiziksel gücü çok üst seviyelerde,ne Ideo ne Hajrudin bu adamı zorlamaz.Yakın mesafe dövüşçüsü Sai vs Lucci ? Bence alır.Bartolomeo ile olan vs dayanıklılık yarışına döner.Cavendish vs Lucci konusunda emin değilim.

En son Reverie'deki halleri olmasa hükumet tarafındaki tek favori karakterimdi ama kendini bitirdi, tam şuğursuz, köpekleşmiş bir adam gördüm, şu haliyle ne kadar güçlü olduğuyla ilgilenmek gelmiyor içimden.

Levely Arc'ta Sai'ye üstünlük kurabilirmiş gibi göründü. Sai, Bartolomeo ve Cavendish'in yakın olduğunu düşünüyorum; yani bugünkü haliyle hepsini yenebilme şansı var. Ancak iki sene önceki seviyesini düşününce Sai, Barto ve Cavendish üçlüsüne karşı şansı yok. Belki Ideo ve Hajrudin karşısında bir şansı olabilir.
Üstünlük kurmadı.Luffy'nin arenada vurduğu gibi vurdu neredeyse dalga geçer gibi.Öyle Luffy gibi kızgınca ciddi vurmadı tabii.O şekilde vurmuş olsa Luffy gibi teklerdi.

Bu adam luffy nin belki de ileride tekrar dövüşeceği biri. İki yıl önce cp 9 tarihinin en en güçlüsü olan lucci haliyle yenilince çöpe atılacak biri değil. Ama iki yıl öncesi meselesine haki karışınca işi zor. Bence sai ı yenemez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık