Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Logia

Yami Yami no Mi paramecia değil miydi?
Aynı katakurinin meyvesine benziyor. Özel logia olduğunu düşünebiliriz.Kendini dokunulmaz yapamıyor ama içinde kara delik gibi maddeleri tutabiliyor içine çekebiliyor ve şeytan meyvesi kullanıcısını tutunca meyvesini etkisiz kılabiliyor. Aşırı iyi bir meyve ama büyük ihtimalle daha iyi meyveler ilerleyen bölümlerde çıkacaktır.

Kaido'yu gördükten sonra kesinlikle Logia meyveleri zirveye oturdu gözümde. İstersen deprem istersen yer çekimi ye, bir Big Meme değilsen saldırıyı alıyorsun üzerine. Az çok gözlem hakisi kasınca Amiraller ve Katakuri gibi savunma ile gelen saldırılar atlatılabilir Logia olunca.
Ama işte gangstalığın Ace gibi Karasakala kadar sürer. :D

Bana kalırsa ileri aşamada Genel olarak diğer meyvelerden zayıf duruma düşüyor.
Logia kullanan Kişinin gözlemi ve silahlanma hakisi iyiyse baş edebilir ancak her zaman bir adım arkada bana kalırsa. Çünkü zıt bir gücü veya dağılımını engelleyecek bir durum olunca pek bir işlevi kalmıyor. silahlanma hakisiz ise Mesala enel luffy ile karşılaşınca durumu vahimdi. Lastiğe elektrik işlemedi ancak hasar vuracak hakiye sahip değildi. her ne kadar zorlama olsada crocodile vs luffy de benzerdi. Islanınca birşey yapamadı. Zoan ve paramecia ise hakili kullanımda çok fazla avantaja sahip logia lara göre . Uyanış mı dersin. Uzuvlarını büyütmek mi dersin.
Geniş çaplı saldırılarına haki eklemek veya yeni bir form oluşturmak mı dersin çeşit çeşit güç var. Zoanlarda ise üstün yenilenme ve fiziksel güç çok önde . Yenilenmeyi dayanıklılık artışı sayarsak ciddi bir güç artışı demek. Özellikle mistik ve antik zoanlar çok sağlam seride.
Yani bana kalırsa
Hakisi birbirine yakın olan kişilerde
Paramecia ve zoan > logia

Hakisiz veya hakinin zayıf olduğu bir savaşta
Logia > paramecia ve zoan

Dediğim gibi bu bir genellemedir. Çok fazla karekter özelliği ve çok fazla değişik meyve
çıkma ihtimali var. Herşey serinin yazarına bağlı ne yazikki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık