Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Lobi Duyuru Panosu

Lobi faaliyetlerine dair en güncel içerikleri buradan takip edebilirsiniz.

Genel Kurallar:
1. Sadece tek bir karakter için lobi kurulamaz. Karakter ismi lobiye ait olabilir, ancak içerik olarak kapsamı geniş olmalıdır. Örneğin OSP üyeleri aynı zamanda Oden safında olan Yasuie, Hyogoro gibi karakterleri de savunmalıdır. Yani kişi adına açılan lobiler, kişinin alakalı olduğu kişileri de kapsar.
2. Kişiler istedikleri takdirde bütün lobilere üye olabilir, ancak Lobi Savaşları'nda sadece tek bir lobi için savaşa katılabilir.

Lobi Savaşları Kuralları
1.OSP konumu nedeniyle Lobi Savaşları'na katılmayacaktır.
2. Lobiler takım halinde savaşabilir. Bir lobi, kardeş ilan ettiği bir lobiden destek isteyebilir. Herhangi bir lobi, bir başka lobiye meydan okuyabilir. Karşılaşmaların mantığı şu şekildedir. Karşı karşıya gelen lobiler, diğer lobiyi zor durumda bırakacak üç tane konu üzerinden soru sorar ve lobi üyeleri bu iddialara yanıt vermeye çalışır. Tartışma uzunluğu 50 sayfadır. 50 sayfa yorum olduktan sonra tarafsız hakem (yani ben) ve hakem tarafından kurulan 5 kişilik bir jüri sonucu belirleyecektir.
3. Savaşa bir lobiden en fazla beş kişi katılabilir. Lobi kurucusu bu beş kişiye karar verir. Ayrıca isterse kendisi de bu beş kişiden biri olabilir.
4. Lobi Ligi'nde en fazla 10 lobi mücadele edebilir. OSP hariç lobi sayısı 10 olduğu zaman yeni lobi kurulamaz.
5. Bazı lobiler birbirlerinin doğal düşmanları konumundadır. Bu yüzden bu lobiler birbirleri ile kardeş lobi olamazlar.

Son düzenleme:
Son zamanlarda Kılıç fan ile çok haşır neşirsin @Smoker objektiflik konusunda güvenebilir miyiz?

Kılıç fan da kasetlerinin olduğunu düşünüyorum!!

Son zamanlarda Kılıç fan ile çok haşır neşirsin @Smoker objektiflik konusunda güvenebilir miyiz?

Kılıç fan da kasetlerinin olduğunu düşünüyorum!!
Ben taraf tutmam. Oden çok ezildiği için onun yanındayım. Nerde ezilen, hor görülen, aşağılanan bir karakter varsa haksız yere, onu savunmak boynumuzun borcudur.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık