Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Leviathan

Okudunuz mu?

• Evet, günceli takip ediyorum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Okumadım

• İlgimi çekmiyor

• Kullanılan toplam oy
    5

Genel Bilgiler

İngilizce: Leviathan / Deep Sea Water
Alternatif: 심해수
Tür: Aksiyon, Fantastik
Yazar: Lee Gyuntak
Artist: Noh Miyoung
Yayıncı: Toomics
Tip: Renkli Webtoon
Yayın Tarihi: 8 Ağustos 2018 - ???

Konu

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen hikayede, deniz seviyesi yükselmiş ve dünya sular altında kalmıştır. Artık tek tük toprak parçasının bulunduğu dünyada yaşamayı başarabilen az sayıda insan teknelerde yaşamını sürdürüyordur. İnsanlar yaşamlarını devam ettirebilmek için su altına inip, kalıntıları aramak zorundadırlar. Deniz canavarlarının hüküm sürdüğü bu dünyada Bota ve ailesi hayatlarını sürdürebilecek mi?

Örnek Resimler

Yorum

Şu an üşendiğim için kendi yorumumu eklemeyeceğim. Belki ilerde eklerim.
Ben bu mangayı okurken türkçe'ye çevirilmemişti. Okurken pek çok mangadan esintiler görüyorsunuz. Özellikle abi-kardeş ilişkisi ile canavarlar ve insanların birbirlerini yok oluşlarına sürüklemesi gibi.

Webtoon için çok süper diyemem ama 7/10 şeklinde puanlarım. Oldukça sürükleyici olduğunu söyleyebilirim. Bir çırpıda son sayılara gelebiliyorsunuz. Bu yorumu yazarken en son 131. bölümü çıkmış. Bu bir webtoon olduğu için belki siyah-beyaz bir mangası da olabilir ama renkli okumak hoşuma gitti diyebilirim.

En son 90 bölümde bırakmıştım sonradan devam ederim diye biraz daha biriksin bitiririm.Okuduğum yere kadar fena değildi çok beklentiye girmeden bence idare eder bir seridir.

zıpkın, mızrak, sopa, kılıç ve türevleri, testere türevi silahlar ve bomba türevi silahlar.

başka silahlar var mıydı çok hatırlayamadım. su altında olduğu için çoğu teknoloji kullanılamıyor. şehirler, fabrikalar su altında kaldığı için insanlık teknolojilerini kaybetmiştir ayrıca.

son bölümlere doğru farklı olaylar oluyor ama spoiler olur ondan bahsedersek.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık