Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Akagami Shanks (Yonko)
    Mesaj Sayısı 894
    Üyelik Tarihi21 Oca 2013
    Oyun yama falan atmiyordu dimi. Bi kere banada oldu bizim adamlar dustu. Baya gerideydik tamam gitti oyun dedim. Sonra bende dustum. Oyuna bi girdim bizim takimdan biri haric herkes dusmus elemanda oyunu bitirmek uzere :)

2. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 710
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Hocam ben adc hariç tüm rolleri epey oynadım dengeyi kestirebiliyorum.Fizz gibi ap suikascılar oyunda yeri yok suan o kadar kötüler, oyunda tanklara vurmak için tek item vardı kimse almıyodu ama diger itemleri nerf yiyince alınmaya başaldı + mevcut cana göre vurdugu için tam verim alamıyodun.eskiden taban hasarları en düşügü 230 filandı şimdi en yüksegi 200 zor geçiyo + max ap oranınıda 300 kadar düşürdüler.Ekko'yu çok severim taban hasarları 130-170 filan ap'den çok alıyosun fakat 6 item ekko 570 ap oluyo yine düşük kalıyo + 30 dk sonra takım savaşı sevmediğinden otomatikmen şampiyon düşüyor.Fizz q yeteneğinin taban hasarı sadece 10 max'lıyosun 70 oluyo.Lich bogan hariç suikatcı eşyası yok oyunda luden'in pasifi 100 vuruyo zaten 70'i büyü dirençine takılıyo. 5 ad olan takım maçı kazanır 1000 zırhın bile olsa o kadar çok zır delme, kırma, yok sayma eşyası varki her şekilde hasar verirsin. 200 büyü dirençi kas tanklar zaten hasar yemiyo orta koridorda adc luci tank Galio yada işlevsel şampiyonlar alınıyo apc yerine. Ryze filan metadan düşmüyo neden yeterli hasarı onlar cıkarıyo sadece, onlarda başka nedenlerden güçleniyo mana kasarak filan.

Zırh deşme eşları güncenlendiginden beri adc, üst koridor, orta koridor hepsi alıyo neden itemler cok güçlü.Ormancılar ilk item orman eşyası almıyo direk drakthkarr alıyolar.Eskiden tüm Ap eşyaları 100 üzeri ap verirdi şimdi 70-90 arası.Oyunda Morello hariçi bu item cok güçlü dediğin item yoktu.Ap eşyaları revizyon gerekliydi Riot sonunda yaptı.

3. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 2,004
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Bende yama falan yoktu daha bugün oldu. Hem yama olsa neden sadece benim tüm takım düştü? Karşı takımdan kimse düşmedi. Bu da bana garip geldi.

4. beyblade Üye

beyblade (Üye)
    Mesaj Sayısı 589
    Üyelik Tarihi16 Ara 2012
    Sırf farklı olsun diye zoe gibi saçma bir hero yaparlarsa liss kartus ekko ori zyra gibi zevkli herolar oynanmaz bunların verdiği damage gerek yok adam taliyah ryze galio gibi oyuna direk etki eden herolar alıyor doğal olarak yinede jungle metasından memnunum adclerde baya öne çıkabiliyor oyunda volibear renekton kindred irelia trundel lux amumu gibi varliği unutulan herolara hiç değinmiyorum bile riot bunlarında canı var biyeri düzeltirken biyeri bozuyolar

5. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,832
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Diana akali fizz katarina gibi ap suikatçiler o çok güçlü ad itemlerini dizen adc'leri iki skill atıp tekliyorlar daha ne olsun adc leri tekleyip birde tankları mı eritsinler :D

6. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,463
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Premade miydiler? Birlikte oynadıkları internet kafenin elektrikleri falan gitmiş olabilir :D

7. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 710
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Olaya yanlış bakıyosun saydığın şampiyonlar suikastcı tek yakalanırsan zaten tek yersin amacları tek atma. Destek seni koruması lazım zibilyon tane kalkan yeteneği var iyi destek öldürtmez seni.Fizz,Diana,Akali lane aşamasında 1 tane farm alıcan diye nasıl dayak yiyolarlar biliyomusun.Suikastcı alıyosan risk'de alıyosundur erken seviye kendi yada başka koridordan skorlar alamazsan oyun ilerdikçe işe yaramıyosun öne gecmemiş ise çöpsün eşit gitsen bile cöpsün.Zaten karşındaki adam ya bariyer yada bitkinlik alıyor koridardan skor alamıyosun.Oyunda ap suikastı eşyası yok. Düşük eloda bedavadan kastırılmış adam adc tek atması onun çok güçlü oldugunu göstermez. 5-0 olan Amumu bile tek atar.Ayrıca adc adı üzeri carry yani taşıyıcıdır full hasar kasarsın tek yer ama korursan sana savaşı yani oyunu kazandırır.

8. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Mesaj Sayısı 2,004
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Hayır değildiler :D Daha önceki mesajda da yazdım 3-4 dk içinde aralıklarla düştüler. Hatta 2 kişi düşünce bu ne ya ne oluyor dedim, birisi de harbiden ya dedi, arkasından o da düştü ahahah :D

9. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,480
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012

Ahride sahip olmadığım tek kostümün çıkmış olması biraz ilginç oldu. :D
    Ama ilk çıkarken dediğim şey hala geçerli; çok pembe. :artiz:

10. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Mesaj Sayısı 2,004
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Bize de etkinlikten arıcı signed çıksın :/ Satsan para da etmiyor :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 1, Ziyaretçi: 0)

1. Akagami Shanks
Yukarı Çık