Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,243
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
  2. Akagami Shanks (Yonko)
    Mesaj Sayısı 869
    Üyelik Tarihi21 Oca 2013
  3. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,243
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
    Biz çok iyiydik. :(

4. MRTFR Yare Yare Daze

5. Mesaj Sayısı 358
    Üyelik Tarihi28 Mar 2015
    yaklaşık 3 ay oldu riot hala server transferleri açmadı. Trye hesap geçirememekten hayıflanacağımı düşünemezdim..

6. Will Salas (Levi)
    Mesaj Sayısı 34
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Neden geçmek istiyorsun ? Bende weste filan geçmek istiyorum da pişman olurum diye korkuyorum. Çünkü arkadaşlarım da hep tr de oynuyor . Sen sıkıldığın için mi tr ye geri dönüyorsun ?

7. Mesaj Sayısı 358
    Üyelik Tarihi28 Mar 2015
    Amerikadayken hesabım nadaydı Türkiyeye döneceğimde geçirmek için rp çektim ama o zaman bu zamandır transferler kapalı. Offseason süresi boyunca hesabı kullanamadım doğru düzgün.

8. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,831
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Mid laner arkadaşlar Allah için söyleyin şu kontrol büyücüleriyle suikastçilere karşı nasıl durabiliyorsunuz. Valla kanser oluyorum. Azir oyunda en beğendiğim şampiyonlardan biri oynamaya calışıyorum ama Yok yani adam fizz alıyor akali alıyor diana zed talon 6 leveldan sonra düz vuruş mesafesine giremiyorum adamla direk tekliyor. Büyü direnci falanda alıyorum ama nafile.. Ben mi kötüyüm yoksa herkes bunu yaşıyor mu?

9. H1dalg0 Üye

H1dalg0 (Üye)
    Mesaj Sayısı 239
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Bitkinlik veya bariyer al özelikle bitkiliği dogru zamanda atarsan tüm anlık hasarı gidiyo.Koridoru hep ittir bu şekilde hem senle uğraşamaz hemde diğer koridorlarada gidemez.6 levelden sonra arana mesafe koy biraz.Hocam oynadıkça ne yapman gerektiğini ve karşındaki şampiyona göre nasıl oynaman gerektiğini çözüyosun.Mid lane kısa koridor bi şekilde ölmeden kaçıyosun en büyük sıkıntı gank yemek, çünkü iyi bir ormançı kule altı kalsan bile seni oyundan çok rahat düşürüyo.

10. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 5,878
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Oyunuma LL Stylish geldi. Bizim takımdaydı adam Mıd de Zed aldı Challenger nasıl denk geldi bilmiyorum. Adam geldi bizim oyun 59 dakika 27 saniye sürdü. Böyle bir şey olabilir mi ya? :D

İnternet kafedeydik kuzenlerle. Shen var karşıda adama vuruyoruz vuruyoruz ölmüyor vb. Yan masalardan ''Vurun lan vurun ölsene laaannnn'' diye bağırıyorlar adamlar. Turnuva var kafede adamlar turnuvayı bırakıp bizim maçı izliyorlardı ahahaha :D

Böyle bir oyun yoktu ama Baron çaldırmalar, Baron almalar, Kadim de çıkan efsane savaşlar. 2V4 Baronlu minyon tutmak vb oyunu bitirmedik. 3 preydik belki de o yüzden çok iyiydi ama adam ile beraber efsane oyunlar çıkardık. En sonunda takımda tek yiyenler vb. bizim ormancı Lee bile bize güvenip tank kastı full oyun sonunda. Blitz falan demek istemiyorum bile böyle bir şey yoktu gerçekten :D

Son zamanlarda oynayıp kazandığım en iyi oyundu. Hele Son TF de yapılan oyunlar falan gidip Faker'a falan izletin de bir şeyler öğrensin o dereceydi. :oleyo2:
    Challeger olan adam diyor ki ''Zed alıyorum karşımda ki adama karşı güzel oynuyorum ulti kombo vb. kesemeyince bizim takım, sen nasıl Challengersın adamı kesemiyorsun diyorlar'' diyo. Bir gülüyoruz bir yandan bir yandan oyunu oynuyoruz. Ne alaka lan böyle bir şey denir mi? Sen nasıl Challengersın kesemiyorsun nedir? :D :D

Oyun sonu böyle bir tablo vardı ki efsaneydi. Son zamanlarda Feedlemeyen, boş boş konuşmayan, sadece oyunu oynayıp eğlenmeye çalışan adamlarla oyun oynamak başka bir şey oluyormuş. Eğer yüksek elo böyle ise beni biri oralara götürsün. :D
    Adamlar oyun başı çok iyiydi son dakikalarda birbirlerinden şikayet etmeye başlamıştı onun dışında çok efsane bir oyundu.

Bunu bir öncesi oyunda ise bir tane ***** geldi bizim takıma yine 3 preyiz. ***** diyorum neden dediğimi anlatacağım şimdi. Solo topdayım baktım adamlar Mıd'e doğru toplanıyor bende hızlı hızlı geldim. Bizim bota inmiş adamlar rakip de üzerilerine gelince kule altı falan girdiler bizimkilere kule dışında falan kestiler 3 kişiyi. Adamların canları %40 %50 %60 falan neyse ben bir geldim saldırı hızıyla falan patır kütür kestim 4 kişiyi diğer adama da vurdum vurdum canı 50-100 dana kaldı sen ****** Syndra gel adama q at penta mı çal iyi mi? Ulan o Penta da emek var uğraş var lan ***** sen niye gelip son vuruş yapıp penta mı çalıyorsun. Ben çatur çutur zaten kesiyorum adamları sana benim ihtiyacım mı var? Gitti yani penta anlayacağınız sonra oyunda neden sövüyonuz haklısınız arkadaşlar normalde sövmeyin ama başınıza böyle bir şey gelirse sövün :D :oleyo2:

Rakip takım bile gülüp Syndra report yazdılar ya :D Adam sadece Penta mı değil emeğimi çaldı. 1 Aylık maaşımı çalsa bu kadar gocunmazdım :/

O oyunda böyleydi. Seni unutmayacağım Syndra :(

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık