Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Alcatraz başına buyruk

Alcatraz (başına buyruk)
    Mesaj Sayısı 3,326
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Kötü seçim değil. Aldığın itemden yaptığın picke, dinlediğin müzikten attığın tp'ye kadar etkisi var. Takımında Orianna varsa mesela topu sana verdiğinde karşı takımın üstüne ulti açıp yardırabilirsin. Hepsi fare görmüş fil gibi kaçacaktır. Takım komposizyonları dağılır Kha gibi Rengar gibi suikastçileriniz varsa onlarda apc-adc-support ayıklayabilir. Adam eksiltip 5v4'de baron almayı, inhibitör açmayı deneyebilirsiniz. Demek istediğim Mundo lane için kötü seçim değil sadece bunu yaparken hem takımının seçimlerine hem de karşı takımının seçimlerine dikkat etmek gerekir. Mesela karşıda Vayne varsa ben Mundo almam.

2. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,831
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Şöyle kogmaw twitch gibi yakalandı mı gg olan adc oynarken camille çok iş görüyor. Alıyor adamları ultisiyle adamlar çıkana kadar o alandan tara kes hepsini. Tabi biraz tank gitmesi lazım. Dün oyunuma fiora geldi adam statik falan almış fioraya birde ilk item. Bu ne diyorum kara hasat rünü gösteriyor :D

3. Miko Shiro Yasha

Miko (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 1,832
    Üyelik Tarihi27 Kas 2009
    ornn sorun, gnar/camile sorun degil, birde cok kotu rengar'a kaybetmisligim var.
    bunun yani sira shen cok iyi bir secim

4. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 5,845
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Dereceli gireyim dedim. İlk kez takım teemo aldım diye hebele hübele yapmadı. Okey falan yazdılar düzgünce. Ben bile şaşırdım. Acaba başka servera falan mı geçtim fark etmeden dedim. Karşıma Riven geldi son saniyede bizim adam yazmaz mı? ''Bu Riven seni parçalar'' diye. Heh dedim şimdi oldu ne olduğumuzu bilelim abi dedim.

Tabi Riven'ı tokatladım sonra Master da gank geldi ikisini beraber tokatladım. Ben olmuşum 12 seviye bizim Jung 8 seviyede kalmış. Adamlara 1v2 girmeye kalkıyor. Neyse ki gidip kesiyorum ikisinide. Bir Jungle bir kere bile gank gelmez mi ya 2 kere Riven kule altı beklerken Master'a öldüm.

Adamın canı dipte minyon olmayan kule altına dalıyor bizim Jung adamı kesip çıkacak tabi ama ölüyor yine ben alıyorum adamı böyle saçma sapan bir oyun oldu ama yine de kazandık.

Bu arada benim masue bozuldu sağ tık basmıyor orta parmağımla bam bam vurunca falan çalışıyor. Anca öyle hareket edebiliyorum karakterle, adama öyle vuruyorum anca :(

5. hacıgarp (Üye)
    Mesaj Sayısı 361
    Üyelik Tarihi27 Eyl 2016
    Öyle mousela dereceli girip bir de ormancıya hayıflanman takdire şayan. :D

6. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Mesaj Sayısı 5,845
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Ben Lane'imi rahat kazanıyorum. Bozuk falan fark etmiyor benim için oyunu mahvetsem hayıflanmam zaten ama adam ormancı girip 0 gank atıp bozuk mauseli benden 4 seviye geri kalıyorsa ortada hayıflanmam için sebep vardır yani. :D

Adam bizim sup'dan daha az vurmuş birde bizim sup Alistar.

Son düzenleme: 8 Oca 2018
  7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 10,062
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    mouse'la oynarsan sorun kalmaz. Masue ile işin zor.

8. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Mesaj Sayısı 5,845
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Ben ikisiyle de oynarım kardeş sıkıntı yapma. :oleyo2:

9. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 1,541
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Fenerbahce takimi koreye gitmisti,bildiginiz uzere,orada antreman yapiolar.

Suanda ligleri

Frozen master 20 lp civari.
    Zergsting D1
    Padden D2
    Thaldrin D4

Challenger belki zor ama,master olurlar herhalde soyle surekli oynasalar.

10. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,831
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Şu maçlarımı görseniz gülersiniz bak jungle oynuyorum bot kesmeme yardım ediyor derken karşı bot geldi bize 2v3 dürttüler. Zaten ashe ve xerath'tı. Daha sonra onlar gitti bizimkilerde gitti derken ashe gitti sadece. Bizim bot xerath'ın hala ben gromp u keserken beni dürttüğünün farkında değil. Adama da karşılık veremiyorum gromp'a başlamışım. Bu benim canı yüzde 40 falan yaptı. Derken bizim bot ashe'yi kesti bu sapık xerath'da gitti. Adamlar haritadan o kadar uzak ki ekko o can ne gromp'a da mı yardım edelim diyorlar :D O canla görünce karşı jungle geldi kesti tabi redini alıp. Üstüne xayah'ı da kesti. 2-0 xhinzao'yu tut tutabilirsen. Sonra ne oluyor jung farkı..

Ben b attım karşı jungle'ın birde gelip beni redimde kesmesi lazımdı tek gidebileceğim yerde. Allahtan o kadar zekası yoktu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 2, Ziyaretçi: 1)

1. Maeglin_Palantir,
  2. Raijin
Yukarı Çık