Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Julius Nova Chrono Magic Emperor

Julius Nova Chrono (Magic Emperor)
    Mesaj Sayısı 1,592
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    O kadar uğraş level atla, sana ödül olarak sadece Illaoi versin. Oyun fena kafa buluyor.

2. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 322
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    Şu an Cepted - Malrang - Chaser - Kakao - Lucete vs Thaldrin - Zersting westte kapışıyor.

Cepted'in kanalından izliyorum ben. Hem eğlenceli hem de iyi oynuyor. Lig de çok iyi olacak gibi bu yıl. https://www.twitch.tv/east8568

3. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 322
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    Fenerbahçe antrenman için Kore'ye gitmişti, Thaldrin şu an yayında d3 elosunda oynuyor.

4. Akagami Shanks (Yonko)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi21 Oca 2013
    Peki rahat bi sekilde oynuyabiliyor mu yoksa zorlaniyor mu?

5. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 322
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    2 maçını izledim ben. İlk maçında Vlad mid oynadı, karşıda Syndra vardı. Epey ezildi ama yayına başladığı sıra oda soğukmuş, montla oynuyordu adam. :D Bir de fare ayarında sorun vardı, yazılar hep Korece olduğu için düzeltemedi falan. Diğer maçta gp oynadı karşısında da Vlad vardı, fena oynamadı. Zersting'le de duosuydu o da iyi maçlar çıkardı.

Diğer maçlarda epey alışmış gibi duruyor, Camille 18/9 oynamış. :D http://www.op.gg/summoner/userName=Budget+Impact

6. Uta Aristokrat

Uta (Aristokrat)
    Mesaj Sayısı 378
    Üyelik Tarihi12 May 2017
    benim bu oyunda türkiye'de favorim thaldrin, north america'da froggen, avrupa batı'da bjergsen; kore'de ise uzi'dir.

7. Julius Nova Chrono Magic Emperor

Mesaj Sayısı 1,592
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Crew'in kadro çok zayıf geldi bana. Elwind bile kurtaramaz gibime geliyor. Küme düşerlerse şaşırmam.

8. H1dalg0 Üye

H1dalg0 (Üye)
    Mesaj Sayısı 376
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Elwind'in kendisi hard çöp oyuncu zaten.

9. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,831
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Caitlyn mi lucian mı daha iyi sizce ? Caitlyn hasarda daha güçlü gelse de bana lucian' in mekanikleri daha iyi gibi..

10. Julius Nova Chrono Magic Emperor

Mesaj Sayısı 1,592
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Cait derim ben.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık