Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,302
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
    Elmasta da aynı muhabbet var. Her yerde o tiplerle karşılaşıyorsunuz. :(

2. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,131
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
  3. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 11,579
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Yoo. :( Hayırdır? :(

4. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 6,550
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Bugün 7 dereceli attım oynadığım ilk 4 oyunu kazandım. Seriydi bayağı dk 20 küsür de oyun bitirdik sürekli.

Sonra dedim atayım diğer derecelileri de 3 tane lose geldi.

1. Oyun- Botu sürekli dörtleyen rakip var. Kule altı falan giriyorlar bizim Jungle yukarıda Renekton ile uğraşıyor. Bizde ki Riven ile beraber kesemiyorlar. Adamlar botta takılıyor ne gelen var ne giden. Adamlarda Ryze var bottan çıkmadı bizde ise Mıd Brand minyon kesti bayağı bir bu işte usta ama helal olsun.

2. Oyun- Bu oyunda muhtemelen daha önce görmediğiniz şeyler size anlatacağım. Burada Solo top Kayn mı arıyorsun? Yoksa Mıd Cho Gath mı? Hani bazı oyunlar olur ya adama bot top falan salmazlar adam gıcıklığına top herosu alır falan. Fakat bunda öyle bir şey yok. Adam da soru sorma olayı yok Mıd geldi adam Cho Gath'a tıklayıp kitledi. 30 dakika oyun sürdü Mıd'den 1 gıdım bile kıpırdamadı 98 minyonu vardı. Karşıda ki Galio ise her yere gitti lane itip. Solo Kayn da öyle adamlar geldi tıkladı oyuna girdi. Bir WW var oyunda ama oyunda mı belli değil. Adamlar 17 seviye bizim WW 11 seviye. Skoru ise 2-12-4

3. Oyun- Dedim ki peş peş peşe bayağı oyun girdim 4 oyun kazandım heralde yine değişik adamlar gelmez. Neyse ilk seçim adc yaptı bizim takım adam Corci aldı. Neyse dedim hani alanlar falan oluyor belki main falandır dedim ustalık işareti falan da göremedim. Bu sefer dedim dereceli de seçtiğine göre oynamıştır dedim yok adam minyon alamıyor tf lerde kaçmaktan başka hiç bir şey yapmıyor. Adc olarak skoru 1-11-5 vurduğu hasar 32 dakika da 8K. Yav bu adamları nasıl taşıyacaksınız?

Adamı yaşatmasam bir bu kadar daha ölecekti 100 canın altında en az 5-6 kez kurtarmışımdır.

Artı olarak Urgotumuz var Aatrox'a feedliyor. Gelin de oyun kazanın hadi.

5. Phoenix Marco (Fellix)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi27 Mar 2018
    ne zamandan beri oynuyorsun bilmiyorum ama ben 2012'den beri oynuyorum Rengar ve Diana her zaman nerf köpeği olmuşlardır. Rengar 27 kez mi üst üste nerf yemiştir. Bu attıkları bufflar hiç bişey :D

6. Phoenix Marco (Fellix)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi27 Mar 2018
    Mid lane cho'gath yapılıyor aslında ama o becerememiş, Kayn solo top da yapılıyor ama nasıl oynadı ne yaptı bilmiyorum. WW kazmaymış ligin ne çok merak ettim :D

Corki izlemiş video gelmiş çok takılmamak lazım.

Ryze engage de daha etkili brand doğrusunu yapmış peşinden giderse durduramazdı. Ama çabuk pushlayıp kuleyi almalıymış. Sizin jungle siz de olsa belki bişeyler olabilirmiş ama zor yani genel de türk liginde bot lane ölünce aman ne gidicem kafasında oldukları için çok iplememek lazım. Sana tavsiyem düşük elodaysan ve aşırı iyi adc mekaniklerine sahip değilsen jungle ve mid lane oynaman. Sadece jungle ve mid oynayarak bronzdan plata kadar yaklaşık 7 tane de hesap kastım.

7. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,131
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Bilmem. :(

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 11,579
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Kötü arkadaş. :(

9. Julius Nova Chrono Magic Emperor

Julius Nova Chrono (Magic Emperor)
    Mesaj Sayısı 1,594
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Öyle yapıyorum artık ya da arkadaşla giriyorum. Bronza zorlamıyorum da silver4 serisine çıktım ve ilk maçım ne oldu tahmin et :D

Yaparsın sen halledersin :D Oraya kadar çıkmışken gerisi de gelir. Böyle diyince aklıma PBY Kaptan geldi. Ben yayınlarını izlerim sürekli. O da son zamanlarda 2 kere elmas serisine çıktı ve o kazmalar yüzünden seriden düştü :D Sanırım hep aynı oluyor :D

Ben de bir yedek hesap açıp kasayım dedim de kasmak hero almak çok zor ya, nasıl becerdin :(

10. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,131
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Gel ya normal oyun filan atarız.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık