Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 28 Haz 2014 tarihinde açılan konu

1. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 12,526
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Maçları çok takip edemedim. Hatta daha SKT maçı izleyemedim.

2. Mesaj Sayısı 1,401
    Üyelik Tarihi30 Nis 2012
    Çinde oynanadığı içindir :(

3. H1dalg0 Üye

H1dalg0 (Üye)
    Mesaj Sayısı 56
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Fnatic nasıl cıktı hala anlamadım takımıma cok yazık oldu. (GAM)

4. Will Salas (Levi)
    Mesaj Sayısı 26
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Longzhu o kadar iyi ki skt ile final oynayacakları kesin gibi bir şey. Şuan için khan la aşık atabilecek hiç bir üst koridor oyuncusu yok. Oyun içi sinerjileri de çok iyi. Finalin efsane olacağını düşünüyorum lonngzhu ne kadar iyi olsada skt yi de bi köşeye atmamak lazım ne kadar istenilen performansı göstermese de hala favori benim için.

5. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,146
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    SKT öyle bir takım ki ne zaman geriye düşseler acaba bilerek mi yapıyorlar diye düşündürüyor.

6. Monkey D. Dragon Ejder bey diyeceksiniz

Monkey D. Dragon (Ejder bey diyeceksiniz)
    Mesaj Sayısı 9,277
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Valla geçen yılda öyleydi. Roxun üst koridotru fakerı geçip en değerli oyuncu seçilip geldi turnuvaya ama yarı finalde SKT yoketti. MF support hamlesiyle 1 oyun alabilmişti sanırım Rox.
    Kore hakimiyeti bitsin istiyorum ben artık ya. Buna en yakında RNG onlar alsın. Ha gönlümden TSM geçiyor ama olsun.

7. Miko Shiro Yasha

Miko (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 1,779
    Üyelik Tarihi27 Kas 2009
    kore liderligi elinden dusurmez, hele ki suan dunyanin en iyi 2 takimi worlds'ta, lgz ve skt, ve bu sene lgz almasindan yanayim, oyunlari ve statejileri cok uygun ve yerli yerinde, skt ise 10k gold arkaya dustukleri halde oyun aliyorlar, bu da baska bir yetenek, lakin suan top koridorun hakimiyeti khan'da ama takim olrak sinerji vs. skt ile lgz bas basa, ki lck finallerini lgz aldi. bakalim, supriz olabilir.

8. Kensei başına buyruk

Kensei (başına buyruk)
    Mesaj Sayısı 3,210
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Gnar için klasik adc rünleriyle giriyorum ne demek? Yanlış. İnternetten araştır doğrusunu öyle gir. Aynı şekilde kabiliyetleride.
    Cinneti tfyi başlatıp başlatmamaya karar verdikten sonra ayarlamalısın. Misal %80ı doludur baktın adamlar posizyon alıyor sende yavaştan cinneti doldurursun. Ya da takımının kaçtığı bir posizyonda cinnetin doluysa işleri tersine çevirebilirsin. Ultini nerde nasıl kullanacağın tamamen sana kalmış ona ben bir şey diyemem.

9. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 299
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    Probuilds'ten baktım bazısı klasik adc rünüyle girmiş, bazıları farklı girmiş. Tam ortak nokta bulamadığım için öyle gireyim dedim. Zaten 2 rün sayfam var biri adc biri sup için düzenledim. Çoğunlukla aram oynadığım için pek de uğraşmıyorum. Yeni sistem de geleceği için iyice bıraktım zaten rün işini. :D

10. Kensei başına buyruk

Kensei (başına buyruk)
    Mesaj Sayısı 3,210
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Anladım. Takıl o zaman kafana göre. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık