Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

League of Legends: Wild Rift (2020)

Baya güzel. Beğendim ama halen çok eksiklikler var. Karakterlerin hepsi yok, farklı modlar yok(aram bile 72 saatti) v.s Bi de ping sorunu olmasa o da güzel olacak.

Yeni başladım oyuna. İş yerinde şu aralar hiç iş olmayınca arada oynuyorum. Güzel oyun aslında da şu item olaylarını bir türlü anlayamıyorum karışık geliyor bana. Direk önerilen itemleri alıp geçiyorum.

Karakterleri denemek için genelde botlu oynuyorum. Nasusu sevdim ama stack kasması zor. Master yi de sağlam çar. Şu anlık o ikisi favori çarlarım.

Yeni başladım oyuna. İş yerinde şu aralar hiç iş olmayınca arada oynuyorum. Güzel oyun aslında da şu item olaylarını bir türlü anlayamıyorum karışık geliyor bana. Direk önerilen itemleri alıp geçiyorum.

Karakterleri denemek için genelde botlu oynuyorum. Nasusu sevdim ama stack kasması zor. Master yi de sağlam çar. Şu anlık o ikisi favori çarlarım.
İtemler çok fazla yok, o yüzden çok fazla karıştıracağın bir şey olmamalı LoL kadar. Bence önemli olan oynadığın şampiyonu tanımak, tanıdığın zaman itemler konusunda daha iyi tercihler yapabilir olacaksın.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık