Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Laxus Dreyar Vs Jellal Fernandes

Sizce kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    54

Katsura

Kimin fanı daha fazlaysa o kazanır :D bu konuda ciddiyim kesin olarak bilemeyiz bence
Bana göre jellal kazanır adam oracion seisi tek başına yendi borumu bu 3 büyük kara loncadan birini natsuların erzaların falan zorla yendiği loncayı

Gerard çok yönlü bir büyücü.Aşırı güçlü.Laxus'un şu an o seviyede olduğunu sanmıyorum.

normalde asagı yukarı eşit capta büyücüler. ama işi bozan birsey var. laxus gerardı düşmanı bellerse ve fairy law derse... gerard ölür ;)

purehito bile baktıki makarov tüm adamlarını tek büyüyle öldürecek, oda law büyüsüne basvurdu. zerefin mavise ögrettigi yadigar işleri degiştiriyor...

Şu adamın adı Jellal mi Gerard mı ?
İkisi de Kullanılıyor. Harbiden doğrusu ne? Vikia da Jellal yazıyor ama.

Hazır yazmışken bende görüşümü söyleyeyim. Fairy Law ve Sema'yı eliyorum. Çünkü ikisi de vakit isteyen ve rakibin beklemesi gereken büyüler. Onun dışın da İkisi de Natsu'ya yenildi, bir sürü dışarıdan yardımla.

Laxsus, Mystogon karşısında aptal olmadığını gösterdi. Jellal daha zeki. Hız olarak denkler. Laxsus daha yakın dövüşte avantajlı ve tank görevi rahatlıkla görür. Adam çakma da olsa ejder ve ejderlerin dayanıklılığı çok farklı seviyede. Senaryoya göre kimin kazanacağı değişir ama. Gönlüm Laxsus diyor. %55 Laxsus %45 Jellal diyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık