Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Laffitte

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 70.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 29.3%

• Kullanılan toplam oy
    133
Karasakal-Luffy
Shiryu-Zoro
Avalo-Sanji
Devon- ? katılırsa Yamato
Vasco-Jinbe.
Vasco büyük ihtimalle Karasakal tayfasının Yc3ü. Jinbe'nin bu arc Yc4le dövüşmesini bu şekilde açıklayabiliriz.

Karasakal tayfasında heç çift sayılara göre artıyor.
Karasakal-0,Shiryu 2. tümen,Avalo-4,Devon-6,Vasco-8 şeklinde.

Vasco Shot'ın bir balıkadam olduğu ve Jinbe ile eskiden gelen bir husumetleri olduğuna dair bir teori vardı.
Vasco Shot tipinde bir balık varmış sanırım denizin derinliklerinde yaşayan adını unuttum.
Olması baya muhtemel bu konuda, Sanji-Pizarro olayı da olabilir. Bu Pizarro için ''Ahlaksız Kral'' diyorlar. Onun dışında yine Sanji'nin Queen gibi bir rakibi olacaktır, hem kedi tipi bir meyve sahibi hem ''Ahlaksız'', hem de kolunda sakladığı silah çıkacak büyük ihtimalle. Queen de böyle bir tip zaten. Hem Zoan kullanıcısı, teknolojik aletler ile uğraşıyor hem de Okama...

Vasco Shot balık adam, Jimbei de bir balık adam mantığıyla ilerlemişsin ama.. Jimbe, Jack eşleşmesi tutmadı, Sasaki yerine de bir kediyle savaştı.

Sanji'nin tipine hiç uygun bir savaşçı gibi durmuyor ya Pizarro daha çok Franky veya Jimbei'ye yakışır gibi görünüyor. Katılmadım malesef.
Pizarro miyavlıyor. Zoan çıkacak büyük ihtimalle, hem de ''Ahlaksız'' deniliyor bu adama.
Bunun yanında kolunda bulunanlar silah çıkacak büyük ihtimalle. Bir nevi Queen v2 gibi olacak ama daha güçlüsü olabilir ek olarak güçlendirmeler alarak.
Tabi bunlar varsayım...

Edit: Jinbe Jack eşleşmesinin tutmayacağı Zou da belliydi az çok. Inu ve Neko intikamı olayına girildi bu konuda...

Hakkında çok iyi teoriler var, karasakalın arkasındaki asıl planlayıcı olması konulu. Hissesini aldım buralar değerlenir gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık