Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kyros

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 64 77.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 19 22.9%

• Kullanılan toplam oy
    83
Kolezyumda yaptıkları gerçekten müthiş. Yeni Dünya'daki bir adada 3000 dövüşün hiçbirinde yenilmemiş olması takdiri hakediyor. Dof hariç tüm aileyi yenebilecek güçteydi bence.

Çeviri için teşekkürler.

Kolezyumda yaptıkları gerçekten müthiş. Yeni Dünya'daki bir adada 3000 dövüşün hiçbirinde yenilmemiş olması takdiri hakediyor. Dof hariç tüm aileyi yenebilecek güçteydi bence.

Çeviri için teşekkürler.
Muhtemelen 2 ayaklı olsa çok daha sağlam vslerini izlerdik. Eğitim almadan, meyve yemeden tek başına bu seviyeye gelmesi muazzam bi şey.

Efsanevi koca reyiz.

Beni en çok etkileyen nadir adamlardan.Hemde korsan olmayan.

Kesinlikle en sağlam ülke muhafızı.

Hikayesi içimizi dağlamıştı resmen.

Çeviri için teşekkürler.
Yenilmemesi bir yana, bilerek yediği hariç bir kez bile darbe almamış.

Aklıma geldikçe şaşırıyorum Doflamingo'nun sağ koluna, Luffy, Burgess ve diğer bir yığın canavarın karşısında arenaya gönderdiği adam olan Diamante'ye bu sokak serserisi nasıl tek atabiliyor? Bermuda Şeytan Üçgeni ve kaybolan Malezya uçağıyla birlikte hayatımda en çok merak ettiğim üç gizemden birisi.

Aklıma geldikçe şaşırıyorum Doflamingo'nun sağ koluna, Luffy, Burgess ve diğer bir yığın canavarın karşısında arenaya gönderdiği adam olan Diamante'ye bu sokak serserisi nasıl tek atabiliyor? Bermuda Şeytan Üçgeni ve kaybolan Malezya uçağıyla birlikte hayatımda en çok merak ettiğim üç gizemden birisi.
Dia üst düzey yönetici, ancak "Corazon" pozisyonunda değil. O pozisyon Vergo'nun daha çok. Bir de Dia olaylar başlamadan öncesinde daha kolezyumun sevgilisi pozisyonunda. Onla da alakalı yani. Ki Kyros'da bu adam gibi Kolezyum kahramanı olarak anılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık