Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
Kuzan'ın Luffy ile ilgili bir beklentisi var sanki !? Ya da ben öyle algıladım.

Eline sağlık bu arada güzel olmuş.

Kuzan'ın Akainu'ya yenilmesine halen inanasım gelmiyor. Gorosei, Kuzan için " denizciler içindeki en büyük gücümüz" gibi bir şey demişti. Bir hile ile kaybetmediyse eğer Akainu'nun yenebilmesine şaşırdım.

Şöyle bir şey olmuş olabilir mi acaba? Kuzan savaşı kazanır ve Akainu'ya yakınlaşır maksadı yaralı Akainu'yu yaralarından dolayı alıp götürmektir lakin o anda Akainu Kuzan'ın bacağını yakalayıp eritmiş olabilir. Akainu fazlasıyla sert ve hain, sinsi birisi. Marinford'da Ace'yi ve Squado'yu nasıl bir sinsilikle etkilediği ortada.

Eline sağlık bu arada güzel olmuş.

Kuzan'ın Akainu'ya yenilmesine halen inanasım gelmiyor. Gorosei, Kuzan için " denizciler içindeki en büyük gücümüz" gibi bir şey demişti. Bir hile ile kaybetmediyse eğer Akainu'nun yenebilmesine şaşırdım.

Şöyle bir şey olmuş olabilir mi acaba? Kuzan savaşı kazanır ve Akainu'ya yakınlaşır maksadı yaralı Akainu'yu yaralarından dolayı alıp götürmektir lakin o anda Akainu Kuzan'ın bacağını yakalayıp eritmiş olabilir. Akainu fazlasıyla sert ve hain, sinsi birisi. Marinford'da Ace'yi ve Squado'yu nasıl bir sinsilikle etkilediği ortada.
Bu fantezileri çok düşünüyor musunuz yahu :D

Gorosei Kuzan için Muazzam güç diyor.En güçlü demiyor.Amiraller hükümetin en büyük güçleri.Kaybını tabiki anacaklar.Ek olarak Akainu gayet de Kuzanı alabilecek birisi.Bu adamların dövüşünde kim kazanırsa kazansın şaşırılmaz.

Forumda her amiral için büyük ihtimalle lakabıyla yazarız.(akainu kizaru fuji gibi) Ama orjinal adı en fazla yazılan amiral kuzandır herhalde. Bu bile ne kadar baba bir karakter olduğunu gösteriyor. Önemli roller oynamasını bekliyorum/istiyorum..

Tam çirkin karizması var bunda bi de.

BB tarafından öldürülmeden bir şekilde seriye yedirilse çok güzel olacak. Klişe bir senaryo işlemez umarım mangaka bu karakter üzerinden.

Bu fantezileri çok düşünüyor musunuz yahu :D

Gorosei Kuzan için Muazzam güç diyor.En güçlü demiyor.Amiraller hükümetin en büyük güçleri.Kaybını tabiki anacaklar.Ek olarak Akainu gayet de Kuzanı alabilecek birisi.Bu adamların dövüşünde kim kazanırsa kazansın şaşırılmaz.
Animede öyle geçiyor. Gorosei diyor hatta elimizdeki en büyük güç diye. Çeviri de bir farklılık da olabilir. Akainu'ya güçsüz demedim ki! Şu anda Akainu>Kuzan diye biliyoruz. Belki de Kuzan>Akainu şeklindedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık