Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 98 85.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    115
@Smoker seçilmiş ailelerden birinin kanından olduğu için özellikle o göreve getirdiler belki Polat’ı. Sonradan emrimiz altında olur mu dediler artık nedir!? Çünkü çok fazla uğraştılar onlardan biri olsun diye. En son Amerika’da şeklini yapıp döndüğünde de baştaki adam anlam verememişti Polat’ın seçimine.

Nizamettin adamın dibiydi. Dövleti baskı mekanizmaları sayesinde biz yönetiyoruz diyordu.

Resmi Gazete'de kanun yayınlatabilecek gücü vardı.

@Smoker seçilmiş ailelerden birinin kanından olduğu için özellikle o göreve getirdiler belki Polat’ı. Sonradan emrimiz altında olur mu dediler artık nedir!? Çünkü çok fazla uğraştılar onlardan biri olsun diye. En son Amerika’da şeklini yapıp döndüğünde de baştaki adam anlam verememişti Polat’ın seçimine.
Onlarla bir bağı olduğu kesin, ama Karahanlı'nın oğlu olduğundan istemiş olmaları da mümkün.

Kardeşinin yanı sıra Osman Sınav da istemiş galiba. Tanınmamış biri olmasını mı ne istemiş.
Yayınlandığı dönemde bu dizi kadar etkilisi olmadı galiba. Sokakların bomboş kaldığını hatırlarım. Çakır öldüğünde hele yaşananlar çok garipti. Cenaze ilanları mı dersin senelerdir yapılan anma törenleri mi...
Perşembe günleri ekmeği erken çıkartırdık herkes eve erken gidecek diye.

Bu dizi ülkeyi komplo teorisyeni yaptı, ampulün dış mihraklar söyleminin ve propagandasının, halkın beynine etkili olarak işlendiği ilk yayın budur.

Türk halkının güçlü, cesur, aşık kahramanlara olan sevgisini, Birazda karanlık ve vatansever istihbaratçı rolüyle birleştirmesi. Son derece zekice.

Vadi Pusu döneminde bu propaganda artık resmiyete döndü. İktidar hangi ülkeyle anlaşamıyorsa kiminle çatışıyorsa düşman o olmuştur.

Hep bu gözle izledim, Çok etkili bir propagandaydı, Belli merkezleri bir dizi üzerinden tetikleyip konsolide eden bir iç istihbarat ve propaganda başarısı.

Bu dizi ülkeyi komplo teorisyeni yaptı, ampulün dış mihraklar söyleminin ve propagandasının, halkın beynine etkili olarak işlendiği ilk yayın budur.

Türk halkının güçlü, cesur, aşık kahramanlara olan sevgisini, Birazda karanlık ve vatansever istihbaratçı rolüyle birleştirmesi. Son derece zekice.

Vadi Pusu döneminde bu propaganda artık resmiyete döndü. İktidar hangi ülkeyle anlaşamıyorsa kiminle çatışıyorsa düşman o olmuştur.

Hep bu gözle izledim, Çok etkili bir propagandaydı, Belli merkezleri bir dizi üzerinden tetikleyip konsolide eden bir iç istihbarat ve propaganda başarısı.
Sen kesin Çakırcıydın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık