Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 50 61.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 31 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

MDL_Roronoa

Oda eski arclara bakıyor. Bakıyor ki Kuro'ya bir özellik vermişim: farketmeden, dost düşman demeden herkesi kesiyor, gözle de görülmüyor. 1 tabur adamı tak tak indiriyor.

Ulan demiş çok erken harcadım bu özelliği, hemen yeni arclarda kullanayım diyor. Sonra işte hakuba

Oda eski arclara bakıyor. Bakıyor ki Kuro'ya bir özellik vermişim: farketmeden, dost düşman demeden herkesi kesiyor, gözle de görülmüyor. 1 tabur adamı tak tak indiriyor.

Ulan demiş çok erken harcadım bu özelliği, hemen yeni arclarda kullanayım diyor. Sonra işte hakuba
Hakubayı izlerken hiç farketmemiștim. İyi yakalamıșsın güçleri neredeyse aynı:good:

Tamam o zaman kayanın babasını öldürmek için bekledi anlarım. Kayanın babasını öldürdükten bir gün sonra kayayı hipnotize edip ben babam olmadan yaşayamam. İntihar edeceğim. Bütün malımı da sadık hızmetkarım kuroya bırakıyorum diye bir vasiyet yazdiramaz mıydı?
Ne bileyim kahin miyim ben :S Bak mesela Usopp haterlarının seveceği birşyler olurdu. Öyle yapsaydı senaryo ne olacaktı mesela. Usopp'un tek yavuklusunu gömdün. Artık hayallerini, ilerde gerçekleştireceği anılarını anlatacak kimse yok. İçine kapanık yaşayıp kendini içkiye verecekti ve Kaya'nın olayı hiç aydınlanamayacaktı. En fazla bizimkiler adaya ayak basıp Kuruhadol veya adamları tarafından ezildiğini görünce kollayacaklardı ve öyle bi kapışma çıkacaktı ama Usopp hiçbir hayali olmayan, pısırık biri olduğundan bizimkilerle gelmeyecekti ve ölene değin o adada kalacaktı. Koyun kafalı herif de Kaya'nın yanında çalışmayacağından Merry'nin yapımı hiç gerçekleşmeyecekti ve tayfa başka gemiye sahip olacaktı. :(

Hakubadan önce soru var ki sbs de soruluyor hangisi hızlı diye vs. Yani ayak teknikleriyle hızlı hareket etme bir kişiye özel değil:/

Buradan çıkarılacak sonuç ben bütün East blue dan daha zekiyim:D
Ama farki olaylar da var.
Hipnozcuya her zaman ulaşamiyor olabilir yanliş hatirlamiyorsam, hipnozcunun geldiği zaman sözleşmişlerdi.
Babasi ölmüş. Kiziyla da arasini iyi tutmuş. Akilli adam ama korsanlik olayini farkli düşünüyor. Normale göre haksiz değil fakat Onepiece için yanliş bir düşüncesi var.
Adam korsan olmak istemiyor. Rahat bir yaşam sürmek için plan yapiyor.

Hakubadan önce soru var ki sbs de soruluyor hangisi hızlı diye vs. Yani ayak teknikleriyle hızlı hareket etme bir kişiye özel değil:/
Luffy'nin de G2 olayi var ona benzer.
Blueno da söz ediyilor g2 actiktan sonra.Soru teknigini asimile etmiş ve kullaniyor diyor.
Luffy zaten onlari gordukten sonra tekniği cözüp uyguluyor.

Ne bileyim kahin miyim ben :S Bak mesela Usopp haterlarının seveceği birşyler olurdu. Öyle yapsaydı senaryo ne olacaktı mesela. Usopp'un tek yavuklusunu gömdün. Artık hayallerini, ilerde gerçekleştireceği anılarını anlatacak kimse yok. İçine kapanık yaşayıp kendini içkiye verecekti ve Kaya'nın olayı hiç aydınlanamayacaktı. En fazla bizimkiler adaya ayak basıp Kuruhadol veya adamları tarafından ezildiğini görünce kollayacaklardı ve öyle bi kapışma çıkacaktı ama Usopp hiçbir hayali olmayan, pısırık biri olduğundan bizimkilerle gelmeyecekti ve ölene değin o adada kalacaktı. Koyun kafalı herif de Kaya'nın yanında çalışmayacağından Merry'nin yapımı hiç gerçekleşmeyecekti ve tayfa başka gemiye sahip olacaktı. :(
Usoppun hep o adada kalması fikrini sevdim. Gemi içinse olmadı buggynin gemisini kullanırlardı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam o adaya buggy'nin gemisiyle gelmişlerdi.:D

Ama farki olaylar da var.
Hipnozcuya her zaman ulaşamiyor olabilir yanliş hatirlamiyorsam, hipnozcunun geldiği zaman sözleşmişlerdi.
Babasi ölmüş. Kiziyla da arasini iyi tutmuş. Akilli adam ama korsanlik olayini farkli düşünüyor. Normale göre haksiz değil fakat Onepiece için yanliş bir düşüncesi var.
Adam korsan olmak istemiyor. Rahat bir yaşam sürmek için plan yapiyor.
Hipnozcuya ulaşamama göre bir olay var mıydı hatırlamıyorum. Zaten baya oldu o bölümleri izlemeyeli. Olmadı den den mushi ile arar gelirdi. Hem sen şimdi benim en zeki olma hayallerimi neden yıktın:of:

Hipnozcuya ulaşamama göre bir olay var mıydı hatırlamıyorum. Zaten baya oldu o bölümleri izlemeyeli. Olmadı den den mushi ile arar gelirdi. Hem sen şimdi benim en zeki olma hayallerimi neden yıktın:of:
Hipnozcunun geldiği zamana anlaşmişlar ne kadar sure tam hatirlamiyorum ama Luffy'nin 2 Y olayi gibi bir zaman sonra buraya gelin diye sözleşmişlerdi.
Adam o zamana kadar olaylari zaten ayarlamiş. Her sey yerli yerinde ama Luffy gelip bozuyor işi :)

Hiti no yume wa owaraneeeee :///

Bu sekildi heralde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık