Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 50 61.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 31 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    81

beyazbıyık

saolasın..
ama soru gücü CP9 havada dahi ucuyolar kuro yerde takılıyo :oleyo: baya fark var sanki ama o zamanda harika bir güçtü bu tabi :D
nami karızma degıl yahu :respect:ama cok zeki tayfada böyle bir danışmanın olcak :good:
soruyla havada uçmuyorlar havada uçtukları tekniğin adı geppo(ay yürüyüşü) olması lazım

Çizimi güzel tasarlanmış bir karakter ama kişiliği berbat tabii.Bu adamın mor dumanlar çıkan saldırısına bayılıyordum gerçekten müthişti kimse onu göremeden çizip durması.Bacakları uzun sanji gibi o yüzden bu saldırıda bu kadar hızlı herhalde :D

Luffy haddini iyi bildirdi ama xD luffyden yediği gomu gomu saldırısını ve o sahneyi çok severim.

Eline sağlık tanıtım için :)

İşte "Karakter İncelemesi" olarak değerlendirebileceğim bir konu... Ne o öyle, ingilizce bir kaç paragrafı çevirip, hiç bir düzenleme yapmadan koymalar ve buna "karakter incelemesi" demek... :S

Uğraş gerektiren bir yazı gerçekten, tebrik ederim tüm ayrıntılarıyla akıcı bir şekilde anlatmışsınız :) Özellikle diyalogları eklemeniz çok iyi olmuş. Yeni bilgiler edindim, şahsen Kuro'nun Doğu Mavi'de 2. Zeki karakter olduğunu bilmiyordum...

Bu arada Beckman kimdir, hatırlayamadım ben. Kaçırdım mı acaba?
saol degerlendırmen ıcın.. böyle biraz daha eğlenceli oluyor.
zeka bilgileri E.Oda tarafından belirtilenler. beckman ıse shanksın tayfasında elınde tüfek olan uzun saclı bır karakter var ya o ..

Eustass Kid

Nedense sevdiğim karakterlerden biridir hala Kuro, keşke ileride tekrar görme imkanımız olsa ama Yeni dünyada onu zekası da kurtaramaz gibi geliyor :D

sizce simdiki tayfada kuronun eski halinin yenebilecegi bir kişi war mıdır acmak istedigim konu xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık