Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuma'nın Ödülü

Kuma'nın ödülü ?

• Kullanılan toplam oy
    36
Anladım demek istediğini sorun yok.Fakat bu yaşa göre ödül mevzusu sizin tahmininizden ve beklentinizden öteye geçmiş değil.Mangada böyle birşey söylenmedi.Yaş baz alınacaksa bu ödüller zaten çok fazla.Yaşa bakmıyor ödüller güce ve tehlikeye bakıyor.Robin daha bebeyken 80 milyon ödül alıyor o yaş için çok çok fazla bir ödül ona bakarsan.Enies Lobby sonrası da 1 milyon mu ne arttırmışlardı.Sen büyüdün zirve seviyene çıkmaya başladın diye ödülünü arttıralım demediler.Tehlikesi neyse ona göre ödül verdiler ödülü yine pek değişmedi.
Buna lafım yok ki benim. Hatta yazım destekler nitelikte. Ama bir adam elli yaşında 700mluk tehlike unsuru ise daha ne kadar fazla tehlikeli olabilir ki. Sabo 21 yaşında 602m ve daha da artacaktır mesela. Hani sırf yaştan değil ama yaşa vurgu yapma sebebim karakterin güçlenecek olması temelde. Perespero örneğinde bu adam bu yaşından sonra daha ne kadar gelişebilir ekstra bir durum olmazsa. Adamın zirvesi bu. Tehlike zirvesi de bu büyük ihtimal.

Aklı başında bir Kuma
Meyve + Zeka + Güç + Hiz = 900 - 1 milyon eder bu adam.

Meyvesine çok hakim
Çok zeki bir karakter
Guclu ve çok hizli.
Master bir karakterdi daha 2 yıl önce çok olgun bir karakter.

Snack 4. komutan ve ödülü 600 milyondu.Ace'yi de 4. komutan seviyesinde görürdüm ve onunda ödülü 550'ydi.Kuma'yı da aynı şekilde 4. komutan seviyesinde görüyorum.O yüzden 550-600 arası değişirdi ödülü.

Önceki ödülü 296 milyon beli olduğu için 0-500 arası şıkkını işaretledim. Bir seferde maksimum iki katına çıkabilir ödül seviyesi herhalde, 500-600 arası bir yerlerde olurdu diye tahmin ediyorum.

Kuma bence denizci olmasaydı rahatlıkla bir yonkou sağ kolu olabilirdi. Meyve gücü sayesinde insanları başka bir lokasyona gönderebilmesi müthiş bir olay. Bunun yanı sıra patisinin bütün saldırıları absorbe edebilmesi oldukça efektif bir özellik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık