Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KS -Base- Aizen vs Zaraki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    81
Seriyi adam akıllı okumadım ama mangaka sağlam bir ters köşeciymiş. O yüzden Aizen'in zırt pırt ölüp dirilmesi, normal karşılanabilir. Çelişmekten kastım, sonsuz bir hapisten kurtulması. Demekki sonsuz değilmiş :D
Kendi kurtulmuyor.Ywacha karşı yardım etsin diye salıyorlar.

Aslında bizzat oğlu mu belli değil. Nasıl Yhwach İchigo'ya oğlum diyorsa, benzer bir durum var gibi. Hougyoku ise Ruh Kralı'nın parçasından yapılma olabilir. Ona iyi bakmak gerek. Yinede Yhwach bence de güçlüdür. Hele Ruh Kralı'nın gücünü de emdiği zaman yenilmez olmuştu neredeyse.
Bildiğim kadar ile Ywach ruh kralının karanlık tarafından doğmuş diyorlardı.Ywachin içhigoya oğlum demesi ona gücünü vermesinden kaynaklı.Tipki ruh kralının Yhwach a gücünü vermesi gibi.

Adam yenilip sonsuz boşluğa hapsediliyor ama döndüğü zaman daha güçlü dönüyor.Ustelik üzerinde hala bir sürü mühür var.Çok saçma bir durum bu.
Dönüşümünü savaş esnasında geçirmişti daha tazeydi yani güçleri.Bankailer olgunlaşabiliyor Yamamoto'nun dediği gibi çok güçlü bir hale gelebiliyorlar eğitim ve zamanla.Aynısını Aizen de yapmış olabilir.Urahara güçlerinin olgunlaştığını söylüyor meyve vermek gibi işte.Bir anda Shinigami olmaktan çıkınca potansiyelinin zirvesine ulaşamıyormuşsun anlaşılan.Aizen o işi savaş esnasında yaptı belli bir süre beklemedi normal yani.
Kendisi ile çelişme gibi bir durum yok.Sadece aşırı abartı var.

Adamı salsalar Ywach paketleyecekti yahu.Kıç kadar hogyoku bizzat ruh kralının oğlundan daha mı fazla güç veriyor.
Paketleyemezdi.Mührü tamamen çıkardıklarında daha güçlü olurdu ama sonucu değiştirmez.Yhwach kol sokacak kadar güçlenmişti daha fazla güç topladıktan sonra.Tek başına yenmesini olası görmüyorum.

Hogyoku içinde Ruh kralının çivisi dedikleri önemli bir parça var.Artı binlerce belki milyonlarca kurban edilmiş ruh var.Bir nevi felsefe taşı gibi.Yok edecek bir yöntem bulamamışlar zaten hafife alınacak birşey değil.

Aizen, güçlerimiz artık eşit değil derken önceden denk güçteytik şimdi seni geçtim anlamında demiyor bence. Artık shinigami değil daha üstün bir varlık o sahnede ona vurgu yapıyor. Tabi gel gelelim Urahara'nın Aizen'i ters yatırıp düz sevmesi için onunla aynı güçte olmasına gerek yok. Hogyoku faktörü olmasa shinigami Aizen'in fişini çekebilirdi Urahara.

Aizen, güçlerimiz artık eşit değil derken önceden denk güçteytik şimdi seni geçtim anlamında demiyor bence. Artık shinigami değil daha üstün bir varlık o sahnede ona vurgu yapıyor. Tabi gel gelelim Urahara'nın Aizen'i ters yatırıp düz sevmesi için onunla aynı güçte olmasına gerek yok. Hogyoku faktörü olmasa shinigami Aizen'in fişini çekebilirdi Urahara.
Urahara Askin nakk le vaar'ı yenebilmiş miydi?

Urahara Askin nakk le vaar'ı yenebilmiş miydi?
Bankai açtığı ve finalini Grimjow'a bıraktığı dövüşü diyorsun herhalde. Detaylar hafızamda yok sadece güncelken takip ettim ama bana göre Urahara'nın birini yenebilme ihtimali varsa ne yapar ne eder yener. Karakterin bende bıraktığı izlenim buydu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık