Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KS -Base- Aizen vs Zaraki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    81
Bence Ulquiorra çok küçümseniyor. Espadalardan Stark ve Ulquiorra ya çok özel tiplere, ya da epey bir handikapın içindeyken kaybetti. Stark'a Vaizard'lar + 2 en güçlü kaptan daldı. Bunlardan teki kralın sağ kolu.

Ulquiorra ise Aizen'i yenebilecek bir güce karşı direnmeye çalıştı. O açıdan ben bu iki ismin kesinlikle low-mid Sternitter'lerden güçlü olduğuna inanıyorum. Tabii Gremmy gibi tipleri bir kenara koyuyorum.
Zaten sternritterlar ve espadalar arasında hiyerarşi tarzı bir şey yok. Sternritterlarda her seviyeden eleman var. Nel ve Grimmjow bile bir şeyler yapabiliyorken Starrk ve Ulqui iyi iş çıkarabilir gibi. Şahsi düşüncem bu arada Barragan'ın Pernida ile çok rahat kapışabileceği görüşünde.

Zaten sternritterlar ve espadalar arasında hiyerarşi tarzı bir şey yok. Sternritterlarda her seviyeden eleman var. Nel ve Grimmjow bile bir şeyler yapabiliyorken Starrk ve Ulqui iyi iş çıkarabilir gibi. Şahsi düşüncem bu arada Barragan'ın Pernida ile çok rahat kapışabileceği görüşünde.
Barragan Pernida'yı zorlanmadan yener.Barragan neredeyse her seviye Sternreitter'ı yenme şansı var.1v1'de neredeyse yenilmez.Kyoraku ile 1v1 atsa yener bence.

Yaşı büyük diye derken ? Tahmin mi yoksa mangada mı geçiyor ? Tahmin ise komik,mangada geçiyorsa çok daha komik.
Yok öyle birşey ya. :D Trollüyor olsa gerek.

Shunsui ve Ukitake bizzat Yamamoto tarafından övülen akademide çok parlak olduğunu söylediği kendi öğrencileri.Bu ikisi 2 vs 1 Yamamoto'nun shikai haline kafa tutacak dövüş çıkartıyor.Üstelik yine shikai kullanarak.Yamamoto shikai halinde Base Aizen'den güçlü saf güç olarak bunu hesaba katmakta yarar var.Dediğim gibi bu ikisi yakın güçte ama başkaptan Shunsui olarak seçiliyor.Amiraller gibi Shunsui biraz daha güçlüymüş diğerinden yani.Tabii Ukitake'in ciğerlerde ölümcül hastalık var onu da hesaba katmışlardır ama her türlü yetenek ve seviye olarak Shunsui'nin en iyi öğrenci olduğu belliydi seri boyunca.

Barragan Pernida'yı zorlanmadan yener.Barragan neredeyse her seviye Sternreitter'ı yenme şansı var.1v1'de neredeyse yenilmez.Kyoraku ile 1v1 atsa yener bence.
Kyoraku'yu bilmiyorum. O adamın bankaisi cidden çok sıkıntılı bir bankai idi. Shikai'sini de düzgün kullanırsa belli tricklerle zorlama şansı var. Ama Barragan'ın özelliğinin müthiş op bir özellik olduğu cidden su götürmez bir gerçek. Pernida bu arada bence diğer elit sternritterlara göre sönük kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık