Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Site üyelerini zengin edebilirmişim aslında, ama içimizde hiç girişimci yokmuş. 2014 yılında bizim memlekette Bitcoin'in ne olduğunu bilen adam sayısı çok azdır, ben bununla ilgili altın değerinde bilgiler aktarmışım. Daha önce de dediğim gibi, bunu yasadışı işlerde kullandıkları için almamıştım.
Aynn öyle, bundan sonra ki tavsiyelerini değerlendireceğiz artık :)

İnsanlar daha bilgisayar kullanmayı bilmiyorken ben BTC muhabbeti yapıyordum .Çocuk olmasaydım elimde az para olsaydı şuan milyonerdim.

Artık eskisi gibi değil , çeşitlilik çok fazla tabiki BTC in önü diğerlerine göre açık hep ancak devletin vergilendirmesinden ve pandemi biterse sağlam bir düşüşe geçer muhtemelen.

Ayrıca yeni kripto paralara yatırım yapacak kişiler yatırım yapacağı paranın ne vadettiğine baksın. İleriye dönük planı olmayan paralar genelde uzun vadede çöpe dönüşür.

İnsanlar daha bilgisayar kullanmayı bilmiyorken ben BTC muhabbeti yapıyordum .Çocuk olmasaydım elimde az para olsaydı şuan milyonerdim.

Artık eskisi gibi değil , çeşitlilik çok fazla tabiki BTC in önü diğerlerine göre açık hep ancak devletin vergilendirmesinden ve pandemi biterse sağlam bir düşüşe geçer muhtemelen.

Ayrıca yeni kripto paralara yatırım yapacak kişiler yatırım yapacağı paranın ne vadettiğine baksın. İleriye dönük planı olmayan paralar genelde uzun vadede çöpe dönüşür.
Aynı şey bende de geçerli ben baktığımda 8 cent civarındaydı. Çocuk olmasam alırdım.

FAKAAAAT böyle bir durumda çok da fazla yükselmeden (eğer unutmadıysan) maksimum 20-30 katına falan çıktığında satardın büyük ihtimalle.

Ana paradan bi zararım yok ama kardan %37 küsür bi zararım var. İnsanı psikolojik olarak yıpratıyor. Eğer 2 ay daha böyle devam ederse düşüşler yüksek bi parayla giriş yapabilirim tekrar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık