Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Will of D. @Ashitaka @Daredewill @Riful @Kaizokou Gari @setokaiba @Çörekçioğlu Luffy @J.Sparrow
@Lynfield @Dallaslı @Eustass Captain Kidd @seyyah @Crocodile

Beyler oy kullanmayan varsa oylarınızı kullanın ligi bu akşam kuralım. Bu arada anketteki ilk beş lig 20 takımlı geri kalanı 20den fazla şu an 21 kişiyiz ona göre oy kullanın :oleyo2:
Jetonu bol olan, ligi ben kurarım diyen arkadaş varsa öne çıksın lütfen :D
Jeton ne oluyor

Kamp açık gençler.Kampsız zevki olmuyor bu işin.
Abi kamp haksızlıklara sebep oluyor şöyle ki nazı geçenler arkadaşının rakibine kamp basabiliyor ya da kampın değerini bilmeyenler kupanın 1. 2. turunda falan kamp basıyor hem seni eliyor hem de sonraki turlarda kampsız kalıp kolay eleniyor bence çok gereksiz olay şu kamp, takımına bakarsan 500m takımla 1milyarlık takımı yeniyorsun taktiğinle alakalı ve birazda takımını geliştirmekle alakalı.

Oyuncu transferinde verdiğin 1 altın var ya Coin diye geçiyor oyunda türkçeleştirerek jeton diyoruz ona :D

@GeorgeRMartin Ben kurarım ligi. Kampın kapalı olması hariç başka bi ayar olcak mı?
Eyvallah biraderim kamp dışında dikkat edeceğimiz tek şey ligi herkese açık yapmazsın ki tanımadığımız adamlar girmesin. İngiltere 2. lig şu an önde 24 takımlı bir lig onu oynarız güzel de olur. Akşam 21.00 gibi kurarız ligi :good:

Kamp kapalı olsun daha adil olur bide takımları wp dan grup kurup belirleyelim karışıklık olmasın
Takımları kura çekiyoruz 2 kişi öyle belirliyoruz. İstersen senle çekebiliriz kurayı ?
Sen ilk yorumdaki isimleri numara vererek karışık bir şekilde sırala ben de ing2'deki takımları karışık bir şekilde sıralayayım sonra aynı anda paylaşırız. Örneğin ismi 5 numaralı oyuncu 5 numaralı takımı almış oluyor ne dersin yapak mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık