Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok bu @GeorgeRMartin de öyle.Geçen sezon 1 milyar üstüne çıkıp ilk 5 e girememişti :D Ben de iyi başlayıp sonradan salıyorum.
Ben bunun çömezleriyle bi italya ligi oynadım hepimiz en düşük takımları aldık bu 10. genoa aldı. Lig bittiğinde ilk iki sırayı bunun çömezleri aldı herifler bu sefer 1 değil 1.5 milyar kasmıştı bunu 3. yapıp tokatladılar yine. :D
Bu lafını unutma reis görüşeceğiz
Fitilini ateşleyemde bir kıvılcımdan yangına dönüş.

@GeorgeRMartin Saçmalama oğlum ben yeni başlayan arkadaşları düşündüm ne korkması. Kendi açımdan rekabet için oynamak zevkli ama yeni başlayanlar başarısız olunca oyundan soğuyup bırakıyor istifa ediyor hatta. Herkes bizim gibi hırslı oyunla kafayı bozmuş değil ki . :D
Örneklerini çok görmedik mi?
Senin çömezler zevk alarak diye kf'yi gözardı mı edek? Kusura bakma İbo!
Hele kf lılar alışsın sonrakinde çağırırız nolacak.

Elbette hesabını sormak istiyorum ama bu ayrı mevzu D

Ben bunun çömezleriyle bi italya ligi oynadım hepimiz en düşük takımları aldık bu 10. genoa aldı. Lig bittiğinde ilk iki sırayı bunun çömezleri aldı herifler bu sefer 1 değil 1.5 milyar kasmıştı bunu 3. yapıp tokatladılar yine. :D

Fitilini ateşleyemde bir kıvılcımdan yangına dönüş.

@GeorgeRMartin Saçmalama oğlum ben yeni başlayan arkadaşları düşündüm ne korkması. Kendi açımdan rekabet için oynamak zevkli ama yeni başlayanlar başarısız olunca oyundan soğuyup bırakıyor istifa ediyor hatta. Herkes bizim gibi hırslı oyunla kafayı bozmuş değil ki . :D
Örneklerini çok görmedik mi?
Senin çömezler zevk alarak diye kf'yi gözardı mı edek? Kusura bakma İbo!
Hele kf lılar alışsın sonrakinde çağırırız nolacak.

Elbette hesabını sormak istiyorum ama bu ayrı mevzu D
kardaş adamlar istedi sizin forumda katılım çok oluyor ligde bırakan olmuyor yaz da bi lig yapalım dediler yoksa ben kpss bitene kadar OSM girmeyecektim bile. Hem yeni gelen 3 kişi falan var eski oyuncular hepsi neyin alışması bu adamları alak güzel rekabeti bol bir lig daha oynayak işte :D

Katılmayan biri olarak bir şey sorayım. Dışarıdan birinin takip edeceği bir link var mı? Kim kimi yenmiş, kimn kimle maçı var falan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık