Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM

Hangi ligi oynayalım ? Ligleri katılımcı sayısına göre aldım 20 kişiyiz !!

• İngiltere Premier

• İtalya Seria

• İspanya La Liga

• Fransa Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD MLS

• Kolombiya Ligi

• İngiltere 2.lig

• İtalya 2.lig

• İspanya 2.lig

• Fransa 2.lig

• Arjantin 2.lig

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonunda ben de oyuncu listede yoktur şokunu yaşadım. Ligin böyle aktif olması güzel, umarım sonradan kopmalar olmaz, sonuna kadar devam eder bu mücadele.

Sonunda ben de oyuncu listede yoktur şokunu yaşadım. Ligin böyle aktif olması güzel, umarım sonradan kopmalar olmaz, sonuna kadar devam eder bu mücadele.
Bi MLS oynadık görmen lazımdı 24 takım full dolu 5 6 tanesi bakmasa da gerisi elinden geleni yaptı çok keyifliydi ben 6. ya da 7. oldum sanırım ama rekabet olduğu sürece sorun yok kupayı da aldım teselli oldu :D

Bi MLS oynadık görmen lazımdı 24 takım full dolu 5 6 tanesi bakmasa da gerisi elinden geleni yaptı çok keyifliydi ben 6. ya da 7. oldum sanırım ama rekabet olduğu sürece sorun yok kupayı da aldım teselli oldu :D
Aynı kadro varsa şu an kopmazlar. Yönetilmeyen takımlara herkes üçer beşer sallıyor. Puan kaybı olmuyor. Kopma olmayınca sonu güzel oluyor oyunun. Ben hala kupa alamadım bu oyunda, kötü de oynadığımı düşünmüyorum aslında :D

Aynı kadro varsa şu an kopmazlar. Yönetilmeyen takımlara herkes üçer beşer sallıyor. Puan kaybı olmuyor. Kopma olmayınca sonu güzel oluyor oyunun. Ben hala kupa alamadım bu oyunda, kötü de oynadığımı düşünmüyorum aslında :D
Senden sonra geldim 1 lig 2 kupa aldım boynuz kulağı geçiyor görüyorsun :p Bu sezon ligi ashi kupayı sen al Selim hedefi tuttursun yeter :D

Senden sonra geldim 1 lig 2 kupa aldım boynuz kulağı geçiyor görüyorsun :p Bu sezon ligi ashi kupayı sen al Selim hedefi tuttursun yeter :D
Ben Cuper olmak istiyorum, kupalar sizin olsun bana finaller ikincilikler verin yeter. Ben size kolaylık sağlarım son maçta. Siz finale çıkmaya, lig de son maça kalmaya bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık