Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Osm 2020 (2. Lig)

Hangi ligde oynayalım? Demokratik bir insanımdır

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Bence biraz boş yapıyorsun, eğer ki umurundaysa oynadığımız lig, sen kendinde konuya yazıp takip edip insanları teşvik edebilirsin , herşeyi tek bir kişiden bekleme burada hepimiz arkadaşça oynuyoruz ve eşitiz. Ayrıca hiçbirşey yapamıyorsan sonuncu slotunla da başka bir lige girerken yazabilirdin beyler açmıyorsak ben bütün slotlarımı dolduruyorum diye ama ona da tenezzül etmedin. Beni de iptal et @Kaizokou Gari
Ara veriyoruz yazarsanız bende ligi doldururum niye boş bırakayım? Yazmama gerek var mı? Sezon bitti. Bu oyunu ilk ben başlattım forumda. Git eski konulara bak nasıl kuruyormuşum oyunları.

Lig bitiyor ve 5 gün ara veriyorduk en fazla. Belki 1 hafta oluyordur fakat sonra oynayacakları toplayıp ligi belirliyor ve kurayı çekiyordum. Yani bunun dışında bana kimse yardımcı olmuyordu. Bir iki kişi kendisi istiyorsa o da arkadaşlarını falan çağırıyordu. Yani ''her şeyi bir kişiden beklemek'' değil bu durum. Yani ligi konuyu vb. açıyorsan oyuncuları toplaman gerekli. En kötü ihtimalle alıntılarsın kişileri ''Ligi şu gün başlatıyoruz kura şu gün, o güne kadar da lig için oylarınız verin'' dersin.

Umrunda olup olmamasıyla alakası yok bu durumun istediğin yere çekme durumu. Onun dışında dediğin gibi ''sence'' boş yapıyor olabilirim ama ''bence'' doğruyu yapıyorum.

Tamdır 2.oturuma kadar 15 gün ara bir slotu boş bırakın yeter 3ünde oynayın yine 3 te iyi bir rakam oyalar sizi :D 15 gün sonra tekrar müzakerelere başlayalım alıştırma değil normal bir lig kuralım 👍

Benim için çok önemli değil istifa ederim başlatırsanız kaç gündür ses çıkmayınca doldurdum slotları. Doldurunca da yazdım. Ben yazdım ye olay olmuş biraz

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık