Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Bilgi Testi

Soruların zorluk derecesi nasıl ?

• Çok basit.

Kullanılan: 4 16.7%
  • Basit.

Kullanılan: 9 37.5%
  • Ortalama.

Kullanılan: 7 29.2%
  • Zor.

Kullanılan: 2 8.3%
  • Çok zor.

Kullanılan: 2 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
Kolay bir testti, ancak 9. sorunun cevabını benim kadar eski olan üyeler bilebilirdi sadece. Biz olayı anlattığımız için yeni üyeler de öğrenebildi.
Senin için çok basitten başka bir seçenek zaten olamaz da :sapkali:son 3 soru biraz zor olsun dedim ayırt edici olsun diye.Çok yeni olanlara ve gündemi takip etmeyenlere biraz zor gelmiş olabilir.Tabii buna rağmen hepsi bilinebilecek şeylerdi dediğin gibi olayları anlattığınız için.

6 soru nesnel sorular, geri kalan 4 tanesi (4,5,8,9) öznel sorular olmuş. Cevap verenlerin çoğu, bu sorularda kendi görüşlerine göre cevap veriyor. Bu cevapları konuyu hazırlayan dahi net bir şekilde bilmiyordur bence. Özellikle Zoro'nun yenebileceği kimseyi her dönem bir kimse farklı bir şekilde ortaya atıyor, farklı tepkiler alınıyor. Dönemlere göre değişiklik gösteriyor cevaplar anlayacağınız...
Hayır öyle yoruma açık bir cevap yok hepsi net.Sadece cevapların varyasyonları var o kadar o da kabul edilir denilecek şekilde.Belki ikinci soruya en fazla böyle diyebilirsin ama o bile belli yani tek karakter için böyle bir akım yaratıldı.

Beş, Sekiz ve onuncu soruları bilemedim. Beş ve sekizi hatırlayamadım; onuncu soruyu ise bilmiyordum. Efsanevi atarlı adminin nicki Gülşenin mi kısaltmasıymış? :(

9'daki bu Goku olayı hiç ciddiye alınacak bir şey değil yalnız. Gündem olması tuhaf:p

Son düzenleme:
Herkes en çok kim bildi tarrışmasında. Ben de sonunculuk için adayım.
İlk iki soru dışında hiçbir fikrim yok.
9 efsanesini biri bir ara paylaşırsa çok mutlu olurum.
O Reiju muhabbeti de ne?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık