Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

Üye olma sebebim @Smoker'a soru cevap köşesinde soru sormaktı. :) :)

Korsanfan'a girerdim ara ara üye olmadan önce az az bakar çıkardım.

Şimdi bağımlısı olduk.

Bi arkadaş mangatürk üyesiydi. Ona “ben de katılayım mı güzel site mi” diye sormuştum. “Naruto zaten bitti sayılır bi one piece konuşuluyor. Git korsanfan’a üye ol daha iyi” demişti. Sitenin adını ilk ondan duydum.

Mihawk'ın hakisi yok dediler. Sonrasını hatırlamıyorum kendime geldiğimde 1000 mesajım vardı.
Abooov konuya bak hele. Aman tanrım. Anketin lideri de Mihawk fanlarını savmasıyla ünlü Erkan12'ymiş. Yersen adasgsfhfhs. Arkadaş şaka demi bu? Mihawk'ta haki yoktur olması da düşünülemez akımının lideri la bu adam. Vakti zamanında takirattı bunlar Caribou'dan kaçıyordu Mihawk hakisi yok diye. 2010 - 2013 arasındaki dönem forumun boş yüzyılımı lan üç beş kişi mi hatırlıyor sadece anasını satayım.
Hocam anlat biraz daha anılarını da keyiflenelim:D.

Böyle dümdüz forum arıyordum buldum demek kısa olduğundan, biraz uzatacağım. Kısasına razı olanlar okumayabilir. :D

Bundan 8-9 yıl önce Pokemon'u tekrar izleyeyim dedim. Baktım bir sürü bölümü var ve yeni bölümleri geliyor. Bu arada Pokemon Türkiye forumunu keşfettim. Bölüm geliyor az sayıda üyede onu yorumluyorduk. Buradaki gibi onlarca sayfa tartışılmıyor tabii. xd

O forumla beraber forum açlığı oluştu bende. Hem haftalık bölüm bekleyeceğim bir seri hem de onu tartışabileceğim bir forum arıyordum. Lise üçte de Naruto'ya başladım. Bitmek üzereydi üstelik bir forumu yoktu. Sonra da One Piece'e başladım 2015 başlarında da üye oldum. İlk üyeliğim Tony Tony Chopper'dı sanırım ama o zamanlar animeye devam ediyordum o yüzden aktif olmadım. Sonra şifreyi unutup bir daha üyelik aldım Donkey D. Luffy diye. :(

Sonra onu da unuttum 18 Mayıs'ta Marco olarak üye oldum. (Her yıl 18 mayısta kutlama yaparım xd) Bir süre sonra üyeliklerim birleştirildi kayıt tarihi 25 ocak oldu.

Şimi daha gereksiz detaylar. Böyle şeyleri hatırlamak gibi bir huyum vardır. :/

Marco olarak üye olduğumda Luffy Gear 4 açmıştı. 784 olsa gerek.

Duvarıma ilk yazan zamanın moderatörü Dattebayo (Konuna anket ekliyorum diye yazmıştı. xd)

İlk özel mesaj atanı yine Dattebayo (Maç izleme linki vermişti. xd)

İlk nefret ettiğim üye gyjbcsh yani Daredewiil (Sonradan çok sevdim. :D )

İlk iyi anlaştığımı düşündüğüm üyelerden biri Trafalgar D. Water Law (Şimdi Gutts)

İlk açtığım konu En Sevdiğiniz Arc Bossu (Galiba)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık