Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Klonlama Hakkındaki Görüşünüz

• Konbuyu başlatan IROH HAN
  • Başlangıç tarihi

Klonlama işlemine cevabınız

• Kullanılan toplam oy
    53
Etik dışı!!!!!
Gayri ahlaki!!!!
İşin goygoyunu bırakırsak bilinçsiz yedek parça deposu diye bir şey yok. Tamamiyle fikirsel ve filmler ile inandırılan bi şey. Anne karnındaki bebeğin bile bilinci varken bilinçsizini nasıl yapacaklar. Embriyolojik olarak mümkün değil. Ama Yapay organ üretimi(insan dokusundaki pluripotent hücrelerden) olabilecek bir durum tabi teknolojimizin biraz daha gelişmesi lazım. Yapay organ deneyleri fareler üzerinde deneme aşamasında ve gerçekleşmiş vakalar var. Bu deneylerden sonra insanlar için çalışmalar arttı ama şuan elle tutulur şeyler az.
Temel problemlerden biri kök hücrelerinin kontrolünün tamamiyle kontrol altına alınamaması.
Bilinç ne oluyordu tam olarak :S

Müslüm Gürses'in bir şarkisi var.

"Yakarsa dünyayi garipler yakar" diye bu da işte o hesap olur.

Yakarsa dünyayı klonlar yakar.:a:

Genç halimi kopyalayıp clonumu yaşlanınca yapabilirsem güzel olur. Bikaç mesaj bırakırım ders çıkarsın diye. Bildiğin new game plus. Hatta kendi babam olurum yeni çocuğa gerek yok.

Etmem diyenlerin kendi ya da çok sevdiği biri ölümcül bir hastalıkta olsun, günden güne gözlerinin önünde erisin, sonra tekrar düşünsünler.

Repo Men diye bir film vardı yapay böbrek mi ne satıyorlardı ve fiyatı da çok ama çok pahalıydı. Haliyle insan ödeyemiyordu ve o böbreği geri almak için bir insan gönderiliyordu. (Ama ne alış) Sonrasında birşeyler gelişiyor ve o gönderilen insanlardan birisine (Jude Law) bu böbrekten takılıyordu. Haliyle o da parayı ödeyemiyor ve bu firma ile bir savaşa giriyordu. Atkadaşları bunun peşine düşüyor falan. Velhasıl kelam ben bunu buraya neden yazdım bilmiyorum ama izlemek isteyenler için filmin adı Repo Men dir ve çok yii bir filmdir tavsiye ederim pişman olmazsınız :)

İkinci bir ben bu dünyaya çok fazla. Etmezdim. Dahiyane planlarımı gerçekleştirecek bir ortak bulursam bu dünyanın sonu olurdu çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık