Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Yazmayı Düşünüp Vazgeçenler

Kitap yazmayı düşündünüz mü?

• Evet.

• Hayır.

• Aslında ben meşhur bir yazarım. Gizli bir One Piece hayranıyım...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aklımda senaryo var hatta başladığım bir tane var ama devam etmek istemedim. Aklımda o kadar şey var ki yarın başlasam 50 sayfa falan bir şekilde yazabilirim ama sonradan sanki hiç bir şey olmamasına rağmen silebilirmişim gibi geliyor. Yazdıklarımı okuttuğum bir kaç kişiden gayet güzel yorum almama rağmen ne bileyim yazdıklarımı sevmiyorum.

Fakat bir gün kesinlikle aklımda ki her şeyi bir kitapta buluşturacağım.

:a:

Not: Reklamlık konu açmışsın, teşekkürler. :oleyo:
10 kişi almış kitabı gelip burada övünüyor bir de ya. :( :fool: :oleyo2:
Şaka yapıyorum alınma sakın he. :artiz:

3-4 yıl önceye kadar yazmaya çizmeye hevesim vardı, ara ara bir şeyler yazardım hatta hikaye deki karakterlerin çoğunun resmini çizmiştim, sonra üniversiteye başlayınca tüm heves uçup gitti. :(

Bir ara birileri yazdıklarımı okur diye utandığımdan Tolkien'e özenip kendi alfabemi yapmıştım hey gidi günler :D

Şaka bir yana cidden 2. kitabın ne kadar sattı? Kaç kişi almış yani görebiliyor musun bunu?
Göremiyorum da bana 20 kitaplık para geldi. Elden de ben sağa sola sattım 50 kadar. İşte o kadar.
sayılar yanıltıcıdır. kimse ruhumuzu rakamlarla okuyamaz ve ölçemez. :) bana cesaret verdin.
Yok valla, 1 kişi bile alsa ben yazarım. Biz bu yola kendimizi sınamaya çıktık!
Kitabın özeti beni baya cezb etti.:good::respect:
Sevindim. İlk kitap olan Beyaz ve Siyah'tan ayrı olarak okunabiliyor fakat bana kalırsa ilki daha da güzel. :a:

Göremiyorum da bana 20 kitaplık para geldi. Elden de ben sağa sola sattım 50 kadar. İşte o kadar.

Yok valla, 1 kişi bile alsa ben yazarım. Biz bu yola kendimizi sınamaya çıktık!

Sevindim. İlk kitap olan Beyaz ve Siyah'tan ayrı olarak okunabiliyor fakat bana kalırsa ilki daha da güzel. :a:
Kitap ne kadar iyi olursa olsun kişilere ulaşmıyor bu bilgi aslında. Kısaca eğer bunu yapıyorsan para için olmasa bile yazdığının değeri bilinmesi için reklam yapmak gerekli. Fakat bu da biraz zor. Sosyal medyada bu tip siteler bulunsa da çoğu kişi art niyetli olduğundan pek yardımcı olunmuyor bu konuda yazarlara.

Kitap ne kadar iyi olursa olsun kişilere ulaşmıyor bu bilgi aslında. Kısaca eğer bunu yapıyorsan para için olmasa bile yazdığının değeri bilinmesi için reklam yapmak gerekli. Fakat bu da biraz zor. Sosyal medyada bu tip siteler bulunsa da çoğu kişi art niyetli olduğundan pek yardımcı olunmuyor bu konuda yazarlara.
Yayınevi dandik olduğu için onlar da reklam yapmıyor. Ben elimden geldiğince yaptım ama kendimi samimiyetsiz buluyorum bir yönden bu şekilde. Neyse üçüncü kitap büyük yayınevlerine gidecek. O zaman duyarsınız adımı. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık