Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Okuma Kulübü

Sıradaki kitabımız hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar. Daha önce Roman Okuma Kulübü diye bir konu açılmıştı, birkaç kitap okunduktan sonra inaktiflikten dolayı unutuldu gitti. Eski konu sahibi aktif olamayacağını belirttiğinden yeni bir konu açıyorum. Katılmak isteyenler konuya yazabilirler.

Kurallar:
  • Kulüpteki her üye, sırası geldiği zaman okumak/okumamızı istediği bir kitap seçecek.(Seçilen kitabın pdfinin bulunması zorunluluğu var.) İsterseniz buna ortak da karar verebiliriz, bir okuma listesi oluşturup ona göre ilerleyebiliriz yani, sizin fikrinize bırakıyorum.
  • Günde minimum 30 sayfa okuruz herhalde diye düşünüp 100 sayfalık bir kitaba 1 hafta süreyi makûl görüyorum şahsen. Müsait olmayanlar olabilir, günde daha az okuyanlar olabilir; 1 haftada bitirilme zorunluluğu yok ancak devam sağlanması açısından tüm üyelerin aynı sürelerde bitirmesi daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • Kitap için verilen süreden önce kitapla alakalı konuda herhangi bir yorum yapılmasın.
Sohbet ve öneriler için bir de Discord sunucusu açtım, katılmak isteyenler için;
Korsanfan Kitap Okuma Kulübü

? İlk kitap seçimi biraz ortak bir seçim olmuş olsun, önceki konuda Asimov önerilmişti, o yüzden Asimov'un birkaç öyküden oluşan "Galaksi Şeytanları" isimli kitabıyla konuya başlayalım.
Türkçe
İngilizce
(ingilizce linkte yalnızca ikinci öykü var, diğer öyküleri ingilizce olarak bulamadım bulursam ingilizce link ekleyeceğim tekrar.)

Kitap Listesi
1- Galaksi Şeytanları - Isaac Asimov (102 sayfa)
Başlama tarihi: 2 Eylül Bitiş tarihi: 10 Eylül

ÜYELER:

@Kagura
@twei
@Gion
@Vegapunk
@Firûzan Vei
@Urouge
@Hiken no Ace
@01746 Ro shi nan te

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık