Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Ri Boku'nun çok şey yapıyor ama hiçbir şey yapmıyormuş gibi bir havası var. Ayrıca ne zaman başı sıkışsa Houken tarafından kurtarılması insanları irite ediyor olabilir. Mesela Ou Ki ve Hyou yenildiyse Houken yüzünden Ri Boku değil. Benim açımdan pek önemi yok ama insanların sevmemesini anlıyorum.
İlk başlarda ölürken de Hoken kurtarıyordu. Adamı buralara getiren, Zhao'yu yaşatan Hoken aslında. Çok kere de arkasını kolluyor.

Benim Ri Boku ya karşı bir nefretim yok
Sadece seride sadece Ri Boku bu kadar övülüyor
Ne plan yapsa ha hu vua tepkiler sıktı beni biraz
Adam taktisyen bir general belli
Ama Karin daha çok korkuttu beni koalisyon savaşında
Ousen savaşlarında daha beklenmedik daha iyi taktikler çizgi gösterdi bence
Ya da Renpa bana daha çok yenilmez imajı çizdi
Ama seri de bi Ri Boku aski var bitmiyor bir türlü
Övülüyor da övülüyor
Koalisyon savaşına neden olan Qin basdanismanin planı daha tehlikeliydi kimse bu kadar övmedi (adamın adı zor yazamadim)

Due to the hastily drawn up nature of this Qin-Wei alliance, the two sides aimed for a pincer attack which would minimise any potential overlap and resulting discord that could arise from former enemies meeting one another on the field. In response, Chu's forces had deployed themselves in a way that only exposed one side of their formation to fighting. That is, with the exception of one Chu unit that had brazenly waded deep into no man's land as if believing themselves invincible.
Kingdom'u niye kimsenin yapmadığı belli, üç balonda yazana bak.

O 1 defa oldu onun dışında ki durumlar normal karşılanabilir.

Xin'in bir olayı var hiç olmazsa. Yani fiziksel yara alıyor, heee çabuk iyileşiyor veya hemen kalkıyor falan deriz en fazla.
Yine de et yiyip iyileşmesinden iyidir bu da şimdi... :D
Xin ve Pang Nuan dövüşü saçmalığın daniskasıydı, kusura bakma. Pang Nuan elindeki kargıyı Xin'in göğsüne geçirdi, bizimkinin ikiye bölünmesi lazımken hiçbir şey olmamış gibi kalkıp devam etti.

Xin ve Pang Nuan dövüşü saçmalığın daniskasıydı, kusura bakma. Pang Nuan elindeki kargıyı Xin'in göğsüne geçirdi, bizimkinin ikiye bölünmesi lazımken hiçbir şey olmamış gibi kalkıp devam etti.
Tamam da bu yine var bu seri içinde, yani Pang Nuan da öyle bir adam. Orada da yanlış hatırlamıyorsam arkasında arkadaşları, değer verdiği kişiler var gibi görünüyordu da öyle bir irade örneğini gösteriyordu. Hee gerçek dünyadan bakarsan dediğin gibi saçma oluyor bu durum. Fakat seri içinden bakarsak yine bunlar göz ardı edilebilir bence.

Mesela Kyou Kai'nin teknikleri de çok saçma bir güç veriyor mesela. Bu tarz şeyler de eleştirilebilir ama iyi işleniyor bence pek çok şeye göre bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık