Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Seride bir ulusta birden fazla kişiye Chancellor dedikleri için fikrimi belirttim. Ancak sizin için hangisi daha uygun geliyorsa onu seçersiniz, sıkıntı yok. Sonuçta bize seriyi Türkçe sunmanız bile başlı başına büyük iş. Küçük detaylar da boğulmamak gerek. Çeviri yapılırken herkes aynı düşünmek zorunda değil.

Bir de isterseniz Smoker ile konuşur, duruma göre Kingdom için ayrı bir kategori açarız. Orada başlık halinde yada bölüm bölüm çeviri sunabilirsiniz. Böyle bir şey düşünürseniz haber etmeniz yeterli.

Keyifle takip ettiğim 2 seriden biri olduğu için üstüne düşüyorum biraz. :)
Ben pek takılmam yahu istediğin yeri söyleyebilirsin, gerekirse değiştiririz. :)
Şansölye malum zaten Romadan gelme bi tabir ve fazla Avrupai geliyor bana. “Sadrazam”, “Vezir” veya Selçukludaki gibi “Emir” biraz daha doğuyu düşündürüyor. Hepsi aynı yere çıkar zaten nihayetinde.
Bugün birine karar verir oradan yürürüm.

Bir iki hafta ilerleyelim, eğer elimizde biraz bölüm birikirse tek başlık altında toplarız veya anasayfaya duyuru mahiyetinde eklemesini rica ederiz Smokerdan.

Acacia ile benzer düşünceleri paylaşıyorum. Çeviri için de tekrardan teşekkürler. :sapkali:
Rica ederim. Faydası oluyorsa ne mutlu bize :)

450. Bölüm
https://dosya.co/ieawifl8urr9/450.rar.html

Güncele yakın taraftan da arada bi atarız böyle. :) İyi okumalar.

60'lardan 80'lere kadar editini yapmıştım bir ara, sonra iş güç girince araya bırakmak durumunda kaldım. Günceli yakalar umarım seri, yapanlara kolay gelsin.

Bu bile ilgimi cekmeme yetti biremin, bakacagim bu seriye. :)
Başla bremin, başla :good::D

99. BÖLÜM
İNDİRME LİNKİ

Düzenleme: @Eustass Captain Kidd
Çeviri: @carpe d. em

Not: Bu haftasonu şehir dışında olacağım için muhtemelen bu hafta vereceğimiz son bölüm olacak. Bu ilk haftamızdı ve 6 bölüm vermiş olduk bununla beraber. Nasip olursa benzer bir tempoda devam edeceğiz gibi, tabii ikimiz için de zaman müsait oldukça.
Keyifle okumanız dileğiyle.

Dikkat ettim de 400lü bölümlere kıyasla shin eskiden çocuk gibi her şeye atlıyormuş. Zaman geçtikçe hem oturaklı hem güçlü oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık