Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kingdom

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son bölümlerde dili çok mu ağırlaştı sence? Baya bir zamandır okumamıstım ara verince yeniden diline alışmak zor geliyormuş.
Aslında evet, bir yanda sözlüğü hazır tutmak gerekiyor bazen ama cümle kalıpları benzer yine de.

Çeviri için ise fazla açıklama olması bazen kafa yoruyor ama ben karakterlerin konumuna göre dili ayarlamaya çalışıyorum. Üst düzey adamlarda bazen daha az kullanılan kelimeleri seçiyorum mesela. Eğer sıradan bir askerse de ona göre ayarlıyorum. Tabi elde çok bölüm olunca biraz hızlı çevirdiğim için çok özenemiyorum bazen. Bu yüzden bazen düşük cümleler gözden kaçıyor, kusuruma bakmayın.
@carpe d. em

Bu sefer daha heyecanlı yerde kaldı. :/
Ehehe :)
Çok güzel ilerliyor favorilerim arasında girdi şimdiden. Sizin de elinize sağlık çok sağ olun
Sağolasın, iyi okumalar.

Aslında evet, bir yanda sözlüğü hazır tutmak gerekiyor bazen ama cümle kalıpları benzer yine de.

Çeviri için ise fazla açıklama olması bazen kafa yoruyor ama ben karakterlerin konumuna göre dili ayarlamaya çalışıyorum. Üst düzey adamlarda bazen daha az kullanılan kelimeleri seçiyorum mesela. Eğer sıradan bir askerse de ona göre ayarlıyorum. Tabi elde çok bölüm olunca biraz hızlı çevirdiğim için çok özenemiyorum bazen. Bu yüzden bazen düşük cümleler gözden kaçıyor, kusuruma bakmayın.

Ehehe :)

Sağolasın, iyi okumalar.
Benx yaptigin büyük bir hizmet. Zor bir dili var. Ellerinize sağlık emeği olan herkesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık