Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler SWORD Üyesi Çıkar?

Kimler SWORD Üyesi Çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    90
* SWORD, Deniz Karargahı'nın Gizli Özel Kuvvet birimidir.
* Genel amaç ve misyonları bilinmemektedir.
* Yonko faaliyetleni gizlice takip etmişlerdir.
* Operasyonları hakkında Cipher Pol'a bilgi vermemektedirler. Hatta CP'yi sevmedikleri bellidir.
* Bilinen üyeleri şu an Wano'da bulunan gururumuz X-Drake ve Hancock'u tutuklamaya giden Koby'dir.

Sizce SWORD'a kimler dahildir?

Son düzenleme:
En büyük adaylar.

Kuzan
Garp
Fujitora

Sürpriz isim Kuzan+Akainu

Seri sonunda iyi tarafta yer alacakların başında Smoker geliyor ama kılıç ekibinde var mıdır bilmem.

Yanlış hatırlamıyorsam drake için SWORD Kaptanı deniyordu. Bu yüzden ondan daha güçlü birinin olacağını çok sanmıyorum. :/
Helmeppo garanti vardır. Zaten coby nereye gitse o da illaki damlyor. Onun dışında momonga da vardır gibi geliyor. Hatta belki de coby ile birlikte gönderilen vice admiral o dur. Sonuçta hancock'un meyve gücünü diğer koramirallere göre daha iyi biliyor. Onun harici bir fikrim yok.

Tabi bu grup drake tarafından kulurmamıştır muhtemelen. Yani yönetmese de drake den bilgileri alan biri illaki vardır. Wano hakkında bilgisi olmadığı için akainu değildir diyorum. Garp'ın da bu işlerden elini ayağını çektiğini düşünürsek Sengoku en mantıklısı gibi.

Son düzenleme:
Akainu çıkacak bence:

Kuzan da çıkarsa aralarındaki savaş fake olmuştur. Akainu Kuzan ismini duyunca gereksiz tepki vermişti Gorosei'nin önünde.
Akainu olsa Wano'daki samuraylar hakkında hiç bir bilgisi olmaması saçma olmaz mı? Kuzan belki olabilir ama SWORD, hatta mantıklı.

9 oy verilmiş ve denizcilerin ajan birliğinden olma sorusuna kimse denizcilerle ilgili bildiğimiz ilk ajan ikili olan Sengoku-Rosinante'ye oy gitmemiş mi cidden?

Arkadaş kf bitmiş kayıp taş okeye dönüyor. Hepinizle eshefle kınıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık