Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

6. bölüme zar zor geldim. Bugün zorlayıp güncele gelmeye çalışacağım. Umarım hikaye ilgimi çekmeye başlar.

Konu yetersiz, detaysız, teknikler çok üstünkörü işleniyor. Bir de savaştan savaşa atlanması gerçekçi değil. Aksiyonsuz bölümler de olmalı. Çizimleri çok güzel, sadece teknikten dolayı çıkan örneğin su animasyonları vs. çok göz yorucu ve gereksiz geliyor o kadar.

Su tamuiyoku'yu baya sevdim ilk bolumden :D Konu ilginc ama islenis tarzi biraz garip geldi. Sanki bu olaylari da kendisi yasamis gibi icinden gecirmesi kendisininde boyle bir olay sonucu "iblis olduren" olmak istemis gibi :D

Üye silindi 1004

Bizim site için demiyorum ama genel olarak yazıklar olsun. Bu seriyi beğenmeyen insanlar var. Gerçi anime izleyen kitle genel olarak içler acısı tüm Dünya genelinde. Bleach seven insanlar var. Naruto ve One Piece'le bir tutup üç büyükler diyen insanlar var. Kimetsu No Yaiba için kaliteli Bleach diyen gördüm son dört beş gün içerisinde. Bleach'i kedime köpeğime izletmem.

Bu seri modern bir shounen çok net. Gereksiz eğitimlerle, boş muhabbetlerle kafa yormuyorlar. Bam bam bam akıyor. Akıcı, hızlı ve yol almaya kararlı. Gereksiz uzadığı tek bir nokta bile yok. Seri dediğin böyle yapılır. Kötü adamı çat diye gösterdi tanıttı. Artık tüm shounen serileri bu tarz yapıya geçmeli. Bummmmm!

Bizim site için demiyorum ama genel olarak yazıklar olsun. Bu seriyi beğenmeyen insanlar var. Gerçi anime izleyen kitle genel olarak içler acısı tüm Dünya genelinde. Bleach seven insanlar var. Naruto ve One Piece'le bir tutup üç büyükler diyen insanlar var. Kimetsu No Yaiba için kaliteli Bleach diyen gördüm son dört beş gün içerisinde. Bleach'i kedime köpeğime izletmem.

Bu seri modern bir shounen çok net. Gereksiz eğitimlerle, boş muhabbetlerle kafa yormuyorlar. Bam bam bam akıyor. Akıcı, hızlı ve yol almaya kararlı. Gereksiz uzadığı tek bir nokta bile yok. Seri dediğin böyle yapılır. Kötü adamı çat diye gösterdi tanıttı. Artık tüm shounen serileri bu tarz yapıya geçmeli. Bummmmm!
Ama hala daha hikaye derinleşmedi. Diğer seriler bunu güzel başardı. Bu seri benim baya hoşuma gitti. O yüzden daha derinleşmesi ve karakterlerin de ağırlıklarının daha da artmasını istiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık