Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Hepsi hikaye tek gerçek Tanjiro! :D Sonraki arc sinema filmi olarak gelecek. Mangasına başlamanı tavsiye ederim gayet eğlenceli.
Film mi gelecek ne zaman gelecekmiş?
Ota boka flashback kullanmasa iyi bir seri aslında :D
Fb de geçtim de güç konusunda çok dengesiz yani... Ona alışamadım.. 19. bölüm tam bir felaketti bence kendi içsel konuşmaları da çok bunaltıcı HxH havası var ama orada ki gibi değil.

MuzluYulafEzmesi

Film mi gelecek ne zaman gelecekmiş?

Fb de geçtim de güç konusunda çok dengesiz yani... Ona alışamadım.. 19. bölüm tam bir felaketti bence kendi içsel konuşmaları da çok bunaltıcı HxH havası var ama orada ki gibi değil.
Çok beklentin olmasın izlerken . Şimdiden söyleyeyim 2. sezonda da , filmde de hiçbir şey değişmeyecek . İkide bir hortlayan flashbackler , içsel konuşmalar , Tanjiro'nun nereden öğrendiğini anlayamadığımız Hinokami Kagura teknikleri falan karşımıza çıkmaya devam ediyor . Ayrıca şu an okumaya başlarsan okuyabileceğin Türkçe 100 İngilizce 140-150 manga bölümü var . Şanslısın yani :D

Çok beklentin olmasın izlerken . Şimdiden söyleyeyim 2. sezonda da , filmde de hiçbir şey değişmeyecek . İkide bir hortlayan flashbackler , içsel konuşmalar , Tanjiro'nun nereden öğrendiğini anlayamadığımız Hinokami Kagura teknikleri falan karşımıza çıkmaya devam ediyor . Ayrıca şu an okumaya başlarsan okuyabileceğin Türkçe 100 İngilizce 140-150 manga bölümü var . Şanslısın yani :D
Nereden öğrendiğini nasıl anlayamadın yav. Güncelde misin mangada. :D

Evet ama tatmin edici bir cevap değildi bence . Bana hala saçma geliyor tüm teknikleri adlarıyla beraber çok iyi bir şekilde kullanması :D
Seri çok hızlı ilerlemese o kadar göze batmazdı. Niye bu kadar aceleye getirdi acaba mangaka? Satışlarda One Piece'i geçen mangayı birden final arkına getirmek de ne bileyim...

MuzluYulafEzmesi

Seri çok hızlı ilerlemese o kadar göze batmazdı. Niye bu kadar aceleye getirdi acaba mangaka? Satışlarda One Piece'i geçen mangayı birden final arkına getirmek de ne bileyim...
Evet ya gerçekten . Son Arc o kadar hızlı geldi ki neye uğradığımı şaşırdım :D Alt Kademeleri dağıtmak yerine 1-2 arc daha ana karakterleri onlarla uğraştırarak eğitmeye devam edebilirdi .En başından beri niyeti buydu bence .
Demircilerin Köyünde 2 tane Üst Kademeyi Harcaması da çok hızlandırdı seriyi .

O tekniği 19. bölümde kimse anlayamadı adam avatar ang oldu biranda xd ciddi ciddi satışlarda nasıl Op u geçmiş anlamıyorum, animeden işte hep bunlar gerçi Op kaç senedir devam eden bir seri Toei o kadar kaliteli yapmakla uğraşmaz .. Ama bunun gibi seriler dönemli ve bitişleri belli seriler adamlar tabi ki özenir.. Gene manga içeriğine baktığın zaman çok tuhaf geçmesi en son Attack On Titan da böyle bir geçme olmuştu oda animeden dolayıydı. Toei çöplüğe devam etsin.

Bu seriyi yaklaşık 30 saat içinde bitirdim. Öyle "Oha lan çok iyiymiş..." denilecek bir seri değil ama çizimleri falan çok güzel. İzlenebilir...

Eski ciltlerle birlikte satışta OP'u geçmesi çok da önemli değil. Neredeyse 20 cilde karşı 1 cilt oluyor. Ama son cildi de OP'un cildi kadar sattmış. Hatta bir tık fazla satmış yanılmıyorsam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık