Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer) - Anime

Bu aralar baya popüler bir seri, animasyonu kaliteli. Forumda izleyenler de gördüm. Konusu olsun dedim :gamyon:

Tanıtım

Kardeşlerinden sorumlu Tanjiro, bir gece ailesini kaybedinceye kadar huzurlu bir yaşam sürdürmektedir.

Kız kardeşi Nezuko hayatta kalır, ama bir şeytan olur ve Tanjiro onu tekrar insana döndürmeyi hedefler.

Hikaye olarak görmeye alıştığımız tarzda ama Ufotable seriyi almış götürmüş. Efsane animasyonlar var. Madhouse 1, Ufotable 2 gözümde.

Son düzenleme:
Harika bir seri harika bir animasyon. Nezuko uzun zamandır gördüğüm en tatlı anime karakteri olabilir. Aksiyon sahneleri çok iyi. Umarım ufotable satışlardan memnun kalır da devam eder seri. Mangası zaten jump'ın tepelerine oturdu.

Keşke Naruto, One Piece gibi eski nesil shonenleri de bu kalitede izleyebilseydik.

En son Overlord 3. sezon ve OPM izlemiştim. Onun dışında yeni çıkan animeler de nasıl bilmiyorum fakat genel kalitesinde pek düşüş olduğu sanmıyorum.
Var bayağı, Overlord 3. Sezonu işleniş açısından oldukça kötüydü, pek çok şeyi eklememişler. Her sezon 3 novel'ı işlemeye çalışıyorlar.

OPM zaten son düzgün işlerinden. Şu sıralar işçileri de çok fazla tepki gösteriyor, saatlerce çalışıp paramızı alamıyoruz diye.

Var bayağı, Overlord 3. Sezonu işleniş açısından oldukça kötüydü, pek çok şeyi eklememişler. Her sezon 3 novel'ı işlemeye çalışıyorlar.

OPM zaten son düzgün işlerinden. Şu sıralar işçileri de çok fazla tepki gösteriyor, saatlerce çalışıp paramızı alamıyoruz diye.
İşçi olayını duymuştum umarım haklarını alırlar. Bu konularda Japonya'dan çok haber duydum, ülkenin genel sorunu işçilerin çok çalışması.

Bu arada son bölümün(19. bölüm) ostsini arayan varsa şöyle bırakayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık