Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Killer

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 155 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
İkinciye verdim ama kaptanı için henüz umudumu kaybetmedim ancak bunu sevmem. İttifak peşinde koşan, basit hesapların adamı. İttifak kuran herkes bunun gibi zaten. Kendilerine güvenemeyip birlik olan vasıfsızlar.

Yüzünü gizlemesi de ayrı bir mesele. Önemli biri olsa gerek ya da bir şey var yüzünde ya da süsü o onun. İsim meselesi tuhafmış, gerçekçi değil. Karakterine, hobisine, yemeğine falanına fistanına üşenmedi en önemli hususlardan biri olan ismine üşendi öyle mi:oops: Ellerine sağlık.

Sağ kol gibi sağ koldur kendileri. Zoro ile birlikte meyve kullanmayan novalardan olduğunu bilmiyordum. Daha doğrusu dikkatimi çekmemişti bu veri.

Eline sağlık Smoker.

Ölmüş olabilir kendisi.Kaido, Moria'ya yaptığı gibi tayfasini katledip Kid'i bırakmış olabilir. Bakalım.

Beklentim büyük. Çok ilgi çekici bir karakter benim için. Kaptan - sağ kol olarak Kidd ve Killer'ı çok seviyorum. Daft Punk'ın korsan versiyonları gibiler. 2y önceki haliyle 2y sonraki hali arasında epey bir değişim var hem fiziki hem mental açıdan. Oda, ciddi bu karakteri güzel tasarlıyor bence.

Novalar içinde ismi gerçek hayattaki birinden esinlenmediği tek karakter oluşu enteresan. Bir yerde Killer'ın üçüncü göz ırkından olabileceği ile ilgili teori gördüm. Olabilir hakkaten. Malumunuz kaskı hiç çıkarmıyor üstüne çocukluğuna baktığımızda saçları yüzünü örtüyor. Kidd'in ileride KK için en büyük rakiplerden biri olacağını hesaba katarsak, ki novalar içinde bizimkiler hariç en orjinal tasarlanmış tayfaya sahip bence. Kidd'e her şeyin sesini duyma meselesini, tayfasında Robin gibi arkeolog olmadığını da varsayarsak Killer sağlayabilir cidden.

Kaptanını geçmeme klişesini bu yıkabilir. Keşke bunun üzerinden yapsa bunu. Ortam da uygun. Gizem var, güç var, karizma var.
İki yıl aradan sonra Killer'ın giydiği tişörtte kendi korsan bayrağı çizimi var misal. Bence güç olarak aralarında diğer tayfalara nazaran Luffy - Zoro'da olduğu gibi bunlarda da büyük fark yoktur. Ayrıyetten aralarında nispeten sadıklık olduğunu düşünüyorum. Killer, Kidd'in akıl hocası gibi ama birbirleriyle sağlam bağ var gibi duruyor. Ben istemem şahsen dediğin gibi olmasını, ikisi birden sevinsin beraber göğe baksınlar. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık