Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kayıp Yüzyıl'da Neler Oldu?

Ben beğendim eline sağlık.Oldukça akıcı olmuş bu yüzden okurken de ayrı bir keyif verdi.Sadece serinin başından beri geçen "Don" kelimesinin "D" nin açılımı olduğunu düşünüyorum.Tabii ki bununla ilgili pek çok teori var ama benim diğerlerinin içinden benimsediğim bu.

Güzel olmuş. Eline sağlık ^^
Bu uzaylılara niye bu kadar taktınız, ben öyle bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Uzun zamandır güncel olaylara bağlanan bir teori yazılmamıştı buralarda. Ellerine kollarına sağlık. Bağlantılar güzel, hikaye güzel. Tutma olasılığı az'da olsa var gibi duruyor.

Herkese güzel yorumları için teşekkür ediyorum. Açıkçası Şeytan meyvesi , ve uzay olayı hala çok gizemli geliyor bana. Sizin ekleyeceğiniz şeyler varsa gerçekten çok mutlu olurum. Amacım aslında tutacak bir teoriden çok Oda reyisin bizim hayal gücümüze bıraktığı kısımlarda eğlenmek. Okuyan herkese teşekkürler.

Dostum eline sağlık güzel bir teori olmuş.
Benim de düşüncem bir kralı kral yapan tacı ve tahtıdır. Manganın 907. bölümünde gördüğümüz taht bence Korsanlar kralnın tahtı ve 906. da gördüğümüz hasır şapka kralın tacı olabilir ?

Dostum eline sağlık güzel bir teori olmuş.
Benim de düşüncem bir kralı kral yapan tacı ve tahtıdır. Manganın 907. bölümünde gördüğümüz taht bence Korsanlar kralnın tahtı ve 906. da gördüğümüz hasır şapka kralın tacı olabilir ?
O taht Tek Kral'ın tahtı Korsanlar Kralı'nın değil. Ayrıca arkadaş teoride zaten Kral'ın o hasır şapkaya el koyduğunu söylüyor yani teoriye göre o ilk korsanlar kralının şapkası.

Güzel teori olmuş okurken hiç sıkılmadım. Gerçekleşeceğini düşünmesem de güzel düşünülmüş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık