Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    329
Şu Marcoda saldırı yok diyenler bölümü gelince ''sabo öldücüler'' gibi apışıp kalıcak biz gene güleceğiz. Forumdaki saçma inanışlar hiç bitmiyor. Bide Mihawkta haki yokçular vardı. Bende Zoro kendi kendine çaktırmadan bir köşede öğrenmiş diye dalga geçerdim hey gidi günler.

Kb hakiyide unutuyorsun
Sana onu diyorlar zaten, Marco'nun meyvesi hasarı sıfırlama değil, hasarı iyileştirme. Yani Marco'ya hakili kılıç sokarsan, çıkardıktan sonra iyileşir. Haki ile kolunu koparırsan; anında çıkar. Mf'de meyvesi işlendi. Saldırı teknikleri & gücü belirsiz. Beklentilerini o konu yönünde yap dilersen. :sapkali:

Luffy burda Marco ile dövüşse Marco'nun da hali farklı olmazdı :)
En güçsüz yonkou net Shanks. Shanks Kaidou ve Linlin karşısında bildiğin çaylak. Teach o ikinci meyveyi yedikten sonra Shanks'ın Teach'den daha güçlü olma şansı kalmadı, haki falan da kalmışsa biraz o da geçmiştir bunu.
oladabilir ama net shanks nedir ya :Doda sana özel mesaj mı veriyor,o kadar eminsin

Aynı mantık ile yürümeye çalışıyım ben de bakalım nasıl bir mantık çıkıyor -> Garp hep Chinjao'ya yumruk attığı seviyede mi kaldı? Diyelim ki evet -> bu adam Roger ile kapışırken Chinjao'ya yumruk attığı seviyedeyse ve MF'dede hala o seviyedeyse Roger=Garp=G4'lü Luffy mi çıkıyor? Sonrasın da Chinjaou da Sai yamultmuştu o zaman Roger=Sai oluyor mu ? WTF Kafalar 1 milyon.

@Hakili Yumruk Konuya bekleniyorsunuz :D Ben işin içinden çıkamadım.
Aynen öyle Kaido big mom serinin bugu şuanda

Bu iki karakterde E.oda'nın özendiği ve serideki değerli mevkide isimler.

Marco sırf WB'in sağ kolu diye yener dememek , Marco sadece savunma yapıyor uçup tekme atıyor nasıl yenecek deyip yenilir de dememek lazım. Yani işin aslı Marco'u konuşmak için erken.

Katakuri yenilmez biriymiş. Ve kendinden güçlü isimlerle kapışma ihtimali yüksek ki kendini bu kadar geliştirmesi normal değil. Rayleigh bu adam için dünyanın en güçlü isimlerinin sahip olduğu yeteneğe sahip dedi .
Adam mochi gibi bir meyve ile harikalar yaratmış.
Busou hakisi o kadar güçlü ki G4 gibi bir tekniğe baskın gelebiliyor.
Adam çok tecrübeli savaşma konusunda.
Meyvesini geleceği gördüğü için logia gibi kullanabiliyor. Deniyor ya Marco logia gibi diye Katakuri' de farksız bu konuda adam G4'ün saldırılarını meyvesi ile savuşturdu.

Bigmom'un en güçsüz yonkou görülmesi bir yana ( ki öyle değildir bu kadın yılların efsane korsanı) Katakuri'nin sırf Bigmom sağ kolu diye de Marco etmez Beckman etmez denmesi çok tuhaf geliyor bana şahsen. Belki de en güçlü sağ kol bu adam.

Ben bu ankete berabere oyu atarım. Çünkü aynı klasmanın adamı ikiside. Aokiji ve Akainu gibi yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık