Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Mangayı kıvırın da kıvırın. Yakında kendiniz evde manga çizip onları atarsınız buraya :D
Pes etmeme, azim konularında Dof fanları luffy'i 1000'e katlar valla.

Daha bunlar Dofy'nin iyi zamanları. Wano'dan sonra Zoro ile belki de Sanji ile vsleri açılacak. Bu adamın seri bitene kadar kurtuluşu yok :(

Mangaka g4'ü övücem diye Dof'u fazla ezdi.Yine de Dof Cracker'in az altı yani 4. komutan seviyesi biridir diye tahmin ediyorum.Kata orta-yüksek zorluk arası alır.

Doflamingo geri döndüğünde gör sen, Oda'nın itibarını iade edeceğini düşünüyorum, fanlar çılgın atacak.
Dof tamamen işlenmiş bir karakter bundan sonra geri dönmesinin bir anlamı yok. Geri dönüp ne yapacak?
Adam kendisi söyledi zaten ''Sanırım ID'ye gidiyoruz istediğim tek şey gazete'' tarzında bir şey diyordu tam hatırlamıyorum. En fazla Kaido arc'dan sonra kapak hikayesinde görünür şaşkın bir şekilde. Adamın işlevi bitti seri içinde.

Dof tamamen işlenmiş bir karakter bundan sonra geri dönmesinin bir anlamı yok. Geri dönüp ne yapacak?
Adam kendisi söyledi zaten ''Sanırım ID'ye gidiyoruz istediğim tek şey gazete'' tarzında bir şey diyordu tam hatırlamıyorum. En fazla Kaido arc'dan sonra kapak hikayesinde görünür şaşkın bir şekilde. Adamın işlevi bitti seri içinde.
E.Oda karakterleri seriden çıkarmıyor, Enel hariç, işlenen hikaye sonraki olaylar için düğüm oluyor. Rob Lucci, Gekko Moriah, Crocodile en basit örnekler, Dof'un olayı da kutsallar varken bitmez.

E.Oda karakterleri seriden çıkarmıyor, Enel hariç, işlenen hikaye sonraki olaylar için düğüm oluyor. Rob Lucci, Gekko Moriah, Crocodile en basit örnekler, Dof'un olayı da kutsallar varken bitmez.
Dediğin karakterler seride tamamen işlenmemiş karakterlerdi. Pek çok şeyleri bilinmiyordu geçmişi, yaptıkları vb. Dof ise tamamen işlendi sadece kutsalların sırrı olayı ortaya çıkmadı onu da bizim tayfa çözecek muhtemelen. Adam kendisi diyor istediğim tek şey gazete diyerek. Hem bir daha ID baskını tarzı bir olay olur mu? Ben sanmam çünkü o olaydan sonra Hükümet pek çok tedbir bile almış olabilir.

Tabi olamaz mı olabilir tabi ki de ama bence düşük bir ihtimal bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık