Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Katakuri vs Doflamingo

'Vs İncelemeleri' forumunda Orcunyus tarafından 7 Ağu 2017 tarihinde açılan konu

?

Kim kazanır?

 1. Katakuri alır.

  254 oy
  80.4%
 2. Doflamingo alır.

  46 oy
  14.6%
 3. Kararsızım.

  16 oy
  5.1%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,408
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Katakuri öncesinde Lawla kapışsa, üstüne red hawk, injektion shot, gamma knife ve saire yese onun da sırtı yere gelirdi, burdan ekmek çikmaz bence.
   
 2. Rob Lucci Leader of CP.0

  Rob Lucci (Leader of CP.0)
  Mesaj Sayısı 2,734
  Üyelik Tarihi29 Kas 2014
  Kata Lawdan darbe yemez işte seviye farkı belli oluyor :D Hatta arttırıyorum Katanın yanında Trebol olsaydı Law+Luffyyi Dressrosada dümdüz ederlerdi.
   
 3. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,408
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Katakuri Lawa uyanış açmadan dokunamaz bence. Ki orda bile bu bölümdeki atakları Law yemezdi. Sürekli gelen atağın yönünü değistirip savuştururdu. Tam darbe yiyecekken kendisiyle Katakurinin yerini değiştirip Katakurinin kendine vurmasını sağlardı. Dofta görünce kolun ele verilmesi olayı basite indirgeniyor maalesef. :)
   
 4. Rika Zoro

  Rika (Zoro)
  Mesaj Sayısı 1,740
  Üyelik Tarihi9 Ara 2016
  Gamma knife yese gelirdi muhtemelen ama yemeyeceği için bilemeyiz :)

  Dofy'nin aldığı darbeler daha fazla darbe alması için handikap vermiştir. 2 saatte inecek adamı 1 saatte inecek hale getirmiştir. Eyvallah. Ama her bir darbeye verdiği karşılık adamın seviyesi ile ilgili. Adam şehrin öbür ucuna uçup saniyelerce yerde sürünüyor. Ben ne arıyorum burda diyor. Kabul etmek gerek G4 çok ağır geldi Dofy'e. 20-30 dakika G4 kullandı ayrıca orda Luffy. Burda saatlerdir kullanıyor. Dofy sapa sağlam olsa bile dayanamaz bu kadar.
   
 5. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,408
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Dofynin uçma sahnelerinde Dofy hep havadayken yakalanıyor, haliyle yere çakılıyor. Katakuri ise G4 ten 3 kez darbe alıyor hepsinde ayağı yere basıyor Luffy top gibi sektiriyor Katakuriyi. O yüzden Katakurinin sırtının yere gelmemesinin bir önemi yok. :)
   
 6. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 11,991
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Kata öncesinde Fuji ile birlikte Law ile savaşsaydı sonrasında da Trebol ile birlikte savassaydı Luffy araya giremeden çoktan öldürmüş olurdu Law'ı. Dof Law ile tam olarak hiç bire bir dövüşmedi. Ya Law çok yıpranmıştı ya da 2-1 kalmıştı.

  Burda k.hakisi çok iyi olan üstüne b.hakiside Dof'tan iyi olan bir adam var ve bu adamın uyanışı da Dof'tan daha sağlam. Savunması daha sağlam. Dof'un yenmek için gelişmesi lazım mevcut hali ile alamaz bu adamı. Bu kadar basit ayan beyan ortada duruyor bu.

  Luffy'nin iki saatlik G4 performansına karşı savaşan bir adam. Ve atakları neredeyse Kong gun kadar güçlü büyük ihtimal uyanışında Kong Gun'dan daha güçlü saldırıları da var. Ve bunu sınırsız kullanıyor bu adam. Dof'u yenmesi için herşeye sahip.

  Dof zeminden mevcut ipleri çıkarıyordu bu adam bildiğin havada yumruk çıkarıyor bir zeminde degil. Direk Dof'un arkasında belirecek yumrukları var. Öyle Dof'un ki gibi de değil. Bu bölüm gördük.
   
  Son düzenleme: 12 Oca 2018
 7. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,408
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Nasıl 1 e 1 savaşmadı? Önce köprüde sonra şehirde 1 vs 1 attı Dof Law ile. Lawı Dof 50 kez öldürmüştî zaten, hikaye icabı mangaka engelledi çünkü Law üstünden dram kasması gerekiyordu.

  Katakurinin uyanışını ve diger tüm skillerini Dof kendi uyanışıyla bloklayabilir, anlamak istemediginiz seylerden birisi bu. Luffynin G4ünü de blokluyor zira uyanışla. Bu bölüm Katanın salladığı hiçbir yumruk Dofa yaklaşamazdı bile. Dof Luffy gibi açık hedef değil. Önce yetenekleri tartmanız gerekiyor. K hakisi iyi b hakisi iyi vs vs eee vuramadıktan sonra k hakisi iyi olsa ne olur? Dof ilk atakta Luffynin G4ünü çözüyor Katakuriyi mi çözemeyecek? En kötü ihtimalle uyanışla etrafında iplikten koruma kalkanı yapar, aynı Gaaranın kum topunun içine girdiği gibi dokunulmaz olur. Hikaye icabı olan şeylere aldanıyorsunuz maalesef. :)
   
 8. __WiNsToN__ No Ligth to guide your Way.

  __WiNsToN__ (No Ligth to guide your Way.)
  Mesaj Sayısı 330
  Üyelik Tarihi25 Eki 2017
  Kuyruk acısı. Uzatmanın anlamı ne ki.
  Katakuri dofyden güçlü ha kimine göre 1 gömlek kimine göre 100 gömlek onu bilemem ama emin olduğum tek şey katakurinin dofy'i yeneceği.
   
 9. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 11,991
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Yok öyle bir şey öncesinde Fuji ile birlikte iyice benzetiyorlar o durumdaki Law ile savaşıyor şehire sıçrayan dövüş onun devamı zaten. Sonrasında da kendi dediği gibi Trebol ile birlikte savaşıyorlar.

  Bloklayabiliri yok. Kata k.haki olarak üstün Dof'un bütün saldırılarını bloklayabilecek kişi Kata. Ama Dof bunu yapamaz. Çünkü birincisi hem atak olarak hem de haki olarak zaten altında kalıyor. Bu adam portal gibi şeyler açıp içinden bir sürü güçlü teknik çıkarabiliyor.

  Dof Luffy'nin bazı ataklarını bloklasın zaten bir zahmet. Aynisini Kata da rahat şekilde yapıyor.

  Dof'un g4'te olan Luffy'e daha zarar verebildiğini de görmedik bu adam G4 Luffy'e de zarar veriyor.
   
  Son düzenleme: 13 Oca 2018
 10. D.Darkness (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,170
  Üyelik Tarihi30 Eki 2015
  Bence kata gelecegi gorur baska yere gecince Law 'a iki tane sert mochi cakardi
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık