Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Kata'nın açığı bulunmazsa dokunulmaz bir adam. Herkes ana karakter değil ki adamı donut yerken görüp sinirlendirsin. Ayrıca kare mochi saldırıları g4 ayarında. 20 dk g4'e perte çıkmış Dofy Kata'ya en fazla 30 dk dayanır.

İkisi de çok zorlu adamlar. Günlerce sürer bu dövüş. Dof'un seviyesi ise biraz belirsiz bana kalırsa, çok tartışmaya açık. Çünkü elemanın %100 halinde g4 performansını görmedik.

Şu an Katakuri'ye daha yakınım.

g4 Dofu ada turu yaptırdı eze eze yendi.Katakurinin g4ü saldırı anlamında bastırabilecek bir tekniği var.Bence tartışma o son Luffy vssinde bitti.
Dof yonko 3. elemanı gücünde aşağı yukarı.Aktif ödülü güce göre verilseydi 820 m falan olurdu.

g4 Dofu ada turu yaptırdı eze eze yendi.Katakurinin g4ü saldırı anlamında bastırabilecek bir tekniği var.Bence tartışma o son Luffy vssinde bitti.
Dof yonko 3. elemanı gücünde aşağı yukarı.Aktif ödülü güce göre verilseydi 820 m falan olurdu.
Ondan önce Dof'un iç organları paramparça olmuştu. Adam iğne iplikle savaştı G4'e karşı.

Law & Luffy ikilisi yendi yani Dof'u.(Tamamında beraber savaşmasalar da.)

Doffy diyordum ama Katakuri net daha güçlü çıktı.

O dikkat dağınıklığı olmasa adam Luffyi G4 moduna girdirmeden indirecekti.

Ondan önce Dof'un iç organları paramparça olmuştu. Adam iğne iplikle savaştı G4'e karşı.

Law & Luffy ikilisi yendi yani Dof'u.(Tamamında beraber savaşmasalar da.)
Katılmıyorum. Senin mantığına göre Lawı Dof ve Trebol yendi fakat öyle değil o olay.
Trebol çok az zarar vermiş olsada sonrasında Dof Lawı eze eze yendi.Aynı şekilde Dof, Luffy ile kapışmadan önce handikaplı girdi.Fakat öyle bir ezdi ki g4 ile; genel arc bosslarından hiç biri-Hody,Moriah bile- bu kadar tek taraflı dayak yememişti.(Elbette hakisi bittiği için kaçmak zorunda kaldı biraz fakat bu Dofun gücünden veya zorlamasından değildi çünkü Dof o sırada paso dayak yiyordu.Onun sebebi Luffynin toyluğuydu.)
Luffy o vsye 1-0 önde başladı fakat 5-2 önde bitirdi. Luffynin zamanı olsaydı ve ikiside hiç hasar almamış olsaydı vsyyi yine Luffy kazanırdı.Fakat Katakuri öyle değil.Ağzına ağzına vurdu Luffynin.Üstün olduğu her alanda tokatladı yetmedi g4ü tokatladı.

Katılmıyorum. Senin mantığına göre Lawı Dof ve Trebol yendi fakat öyle değil o olay.
Trebol çok az zarar vermiş olsada sonrasında Dof Lawı eze eze yendi.Aynı şekilde Dof, Luffy ile kapışmadan önce handikaplı girdi.Fakat öyle bir ezdi ki g4 ile; genel arc bosslarından hiç biri-Hody,Moriah bile- bu kadar tek taraflı dayak yememişti.(Elbette hakisi bittiği için kaçmak zorunda kaldı biraz fakat bu Dofun gücünden veya zorlamasından değildi çünkü Dof o sırada paso dayak yiyordu.Onun sebebi Luffynin toyluğuydu.)
Luffy o vsye 1-0 önde başladı fakat 5-2 önde bitirdi. Luffynin zamanı olsaydı ve ikiside hiç hasar almamış olsaydı vsyyi yine Luffy kazanırdı.Fakat Katakuri öyle değil.Ağzına ağzına vurdu Luffynin.Üstün olduğu her alanda tokatladı yetmedi g4ü tokatladı.
Ben Dof'un %60'lara kadar düştüğünü düşünüyorum Law'un şok saldırısından sonra.

Law ise bilerek ezildi, o son şok saldırısını yapabilmek için. Bu açıklandı mangada.

Bir taraf g4 ile etkileniyor bir taraf umursamıyor. Dof'a fazla gelir dof kendi liginin patronuydu üst ligler onu yorar.
Katakuri nerede g4'ü umursamamış? Mochi'ye boğup yemek yemeye gittiği sırada Luffy tam olarak G4'e geçmemişti, geçiş aşamasındaydı.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/content/comics/one-piece_58374d24e871f/883-0_59f2839b99524/02.png

http://tortuga-ceviri.com/okuma/content/comics/one-piece_58374d24e871f/883-0_59f2839b99524/03.png

Tam geçiş aşamasında durduruyor G4'ü.

Katakuri nerede g4'ü umursamamış? Mochi'ye boğup yemek yemeye gittiği sırada Luffy tam olarak G4'e geçmemişti, geçiş aşamasındaydı.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/content/comics/one-piece_58374d24e871f/883-0_59f2839b99524/02.png

http://tortuga-ceviri.com/okuma/content/comics/one-piece_58374d24e871f/883-0_59f2839b99524/03.png

Tam geçiş aşamasında durduruyor G4'ü.
açıldıktan sonra çok sıkıntı çeken bir katakuri yoktu o manada dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık