Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Katakuri Denizci Olsaydı Rütbesi Ne Olurdu?

Denizci Katakuri'nin seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    90
Ben de şunu söylüyorum sana diyelim ki Kata magma meyvesi yemiş olsun o meyveyle büyümüş olsun falan gene aynı adam olarak çıkarırdı mangaka karşımıza. Mangakanın adama biçtiği seviye buysa gerisi teferruat kalıyor.
Ben dediğine katılıyorum yazdım zaten.Eğer Akainu'nun meyveyi atıyorum Kata'ya yedirseydi diğer özelliklerinden kısacaktı yine aynı seviyede olacaktı yani.Bu konuda sıkıntı yok :D Ben kısılmadığı halini düşündüm orada.

Amiraller ölse ve bu adam koramiralse fujitora’da olduğu gibi yeni birini aramak yerine katakuri’yi amiral yapabilirler. Ama şuana kadar gördüğümüz amirallerin gücünde olduğundan şüpheliyim.

Savaşta hepsi görünmez duvar armamenti gösterdi (wb’nin depremini durdururken). Kata’da bu yoktu. Logia savunması var diye övüyoruz ama bunu da gösterdi amiraller. Güçsüz kişilere karşı da değil Marco’yla vista akainu’yu yaralayamadı. Kizaru’yla aokiji wb’nin saldırılarından sıyrıldı.

katakuri’yle aynı pozisyondaki marco yanında vista varken akainu’yu tutamadı. Tüm komutanlar durdu adamın karşısında. Amiraller ayrı ligde görünüyor. Akainu logia kullanıcısı olduğu halde mistik zoan’lı bi sağ kola fiziksel dalacak kadar hayvandı.

Amiral adaylarından biri olurdu ancak gördüğümüz kadarıyla amiral seviyesi değildi. Tabi ki Koramiral seviyesinin üstünde biri. Karakteri ele alınca eksiği yok gibi duruyor ancak kendisinden daha güçlü biriyle kapıştığında eksiklerini görebiliriz. Amirallere karşı dövüşünü görsek, Kata'nın eksiklikleri kendini belli ederdi. Saldırı gücü ve dayanıklılığı eksik kalırdı diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık