Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Teach ve Kardeşleri

Teori Tutar Mı?

• Tutar

Kullanılan: 2 16.7%
  • Tutmaz

Kullanılan: 10 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
Evet arkadaşlar bu ilk teori denemem hatalarımı mazur görün lütfen. Bildiğiniz üzere forumlarda sık sık Karasakalın aslında 3 kardeş olduğuna dair incelemelere,yorumlara şahit oluyoruz. Şimdi bu konuyla ilgili öğrendiklerimi kısa biçimde özetleyip teorime geçiş yapacağım.

Oruç,Hızır ve İlyas isimli 3 kardeş vardı. Annelerin adı Katarinaydı (Karasakalın tayfasında bu isimde bir kadın var)
Oruç korsandı ama diğer iki kardeş babaları ile birlikte çalışıyordu.Babalarının ölümünden sonra bu iki kardeş de Oruça katıldılar. ( Edward Newgate ölümü ) ve Hilal Bayrağı isimli korsan tayfasını kurdular ( Katarinanın lakabı hilal avcsı ).
Gene aynı şekilde Teach’in 3 silahı var ve korsan bayrağında 3 kafatası var.
Korsan bayrağı kaptanı tanımlar mesela Devalcan kardeşlerin bayrağında iki kafatası var çünkü kaptanları ikiz.
En son olarak da Zoro ve Luffy'nin barda Bellamyden dayak yedikten sonraki sahne akıllara geliyor. Bu sahneden sonra sonra Teach bizimkilerle kısa bir sohbete girmiş Nami de Gökyüzü Adasının yerini ona sormayı teklif etmiştir. Bu kısımda da Zoro ve Luffy aynı anda o değil onlar demiştir.

Karasakal'ın 3 kişi olduğuna dair teori şuanlık bu kadar desteklenebiliyor. Gelelim şimdi asıl teoriye bildiğimiz gibi Karasakal o kadar takıntılıdır ki sırf Yami Yami no mi 'yi elde etmek için yıllarca Beyazsakal tayfasında korsanlık yapmıştır. Ama neden Yami Yami no mi neden Magu veya Pica yada Hie değil bunu sebebi karanlığın herşeyi içine çekip saklayabilmesi işte bu güç sayesinde Karasakal diğer iki kardeşini içinde saklıyor ve onlarla birlikte bir bütün olarak yaşıyor. Marineford'da meyveyi yerken üstüne örtü örtmesinin sebebi de bu işte. O esnada kardeşini dışarı çıkarttı ve oda meyveyi yedi. Şimdi teorimin son kısmına geliyorum. Mantıken düşününce Teach şuan en güçlü Logia ve en güçlü Paramecia meyvesine sahip en güçlü olabilmesi için kendince tek bir şey eksik en güçlü Zoan açıklanan Zoan meyvelerine bakarak pek fazla düşünmeden en güçlü Zoan'ın Kaido da olduğunu söyleyebiliriz. Evet arkadaşlar Marineford'un bile gölgede kalacağı savaş başlayacak ve bitecek. Savaşın sonunda gene Karasakal devreye girip Kaidoyu öldürecek ve o meyveyi de yiyecek daha sonra Shanks ile savaşa girer diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Biraz fazla uçuk hissettim ben.

Marco, Karasakal için onun vücudu farklı dediği için 2 meyve olayı vücuddan çıkabilir.

Karasakal'ın 3 meyve teorisini ben de bekliyorum. Normal şartlarda Kaido'nun meyveyi alacağını düşünmüyorum ama Karasakal da normal şartlarda ortaya çıkan bir adam değil zaten. Bir karakulle zamanı gelip meyveyi alabilir. Ama 3 kardeş olayı benim için biraz desteksiz.

Kaido'nun asıl gücü meyveden gelmiyor.Doğuştan gelen gücünden bana kalırsa ejderhayı sadece uçmak için kullanıyor.Bence en güçlü zoan değildir.

Kaidonun lakabı 10000 canavar kralı tarzı bir seydi yanlış hatırlamıyosam ejder zoanına ithafen demişler bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık