Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Karasakalın devrilmesi Hakkında

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda dogukaga tarafından 11 Haz 2019 tarihinde açılan konu

?

Karasakala karşı Luffy ve Marco’nun yanında kim dövüşür:

1. Sabo. (Ace’in intikamı alınacaksa Sabo orda olmalıdır.)

66.7%
  2. Aokiji. (Bilmiyorum Karasakal tayfasıyla pek bir sarmaş dolaş.)

13.3%
  3. Mihawk. (Belki de üçüncü kardeş bir kılıç ustasıdır.)

0 oy
    0.0%
  4. Marine veya World Gov’ a bağlı biri. (Coby belki)

13.3%
  5. Bambaşka biri

33.3%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. dogukaga Marco the Phoenix

dogukaga (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 59
    Üyelik Tarihi29 Nis 2016
    Çünkü gura guraya karşı savaşabilecek en iyi isim o. wbden sonra tayfanın en iyisi. ‘Neden sadece o’ kısmı içinse; çünkü onun olması en olması gereken gibi geldi bana. Bu dediğim senaryo olmuş olacağı takdirde sadece gura gura meyveli birinin karşısında kimin durmasını beklersiniz? Tabii ki de en manidar isim Marco olacaktır.

2. Shankss Red Force

Shankss (Red Force)
    Mesaj Sayısı 650
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Açıkçası Jozu daha etkili olur diye düşünüyorum malum elmas sertliğini kolay kolay kimse aşamaz herhalde
    Ha bir yonkonun karşısına dikilebilecek kapasitesi var mı Jozunun ona bir şey diyemeyeceğim:)
    Teachin bir nevi yoktan varolup yonko olması ve marcolara karşı söz temsil ilk raundu kazanmış olmaları marcoların yetersiz olduklarını gösteriyor iş yine bizim oğlana kalıyor yani:D

3. Count Alucard (detnrlr)
    Mesaj Sayısı 3,333
    Üyelik Tarihi8 Tem 2014
    Diyelim üç kardeşler ve üçüncü kardeş zoan yedi. Guta gura Karasakal vs Luffy
    Zoan Karasakal vs Marco
    Yami Yami Karasakal vs sabo olur.

Oda sever böyle aynı tür eşleşmelerini.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık