Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Şuan için Luffy Zoro ve Sanjiyi bence aynı anda alır ama rahat alamaz zorlanır baya
Ben inanmıyom ya aynı anda 2 kişiyle combat yapıp kazanacağına shounen animesi ne olacağı belli olmaz ana karaktere en az onun kadar güçlü rakip Bi karakter olması şarttır oda zoro yüzde yüz çünki Bi rekabet güçlenme falan olması için böyle yapıyorlar kalemciler bide bu tayfa farklı tayfa dier tayfalarsa genellikle kaptanlar cidden tayfaya aşırı fark atmış.

Ben inanmıyom ya aynı anda 2 kişiyle combat yapıp kazanacağına shounen animesi ne olacağı belli olmaz ana karaktere en az onun kadar güçlü rakip Bi karakter olması şarttır oda zoro yüzde yüz çünki Bi rekabet güçlenme falan olması için böyle yapıyorlar kalemciler bide bu tayfa farklı tayfa dier tayfalarsa genellikle kaptanlar cidden tayfaya aşırı fark atmış.
valla şöyle düşünüyorum ben gear haliyle luffy zaten sanjiyi bayar ve sanji zarar veremez Luffye o formda zoro çok zorlar sadece onu da alır bence

valla şöyle düşünüyorum ben gear haliyle luffy zaten sanjiyi bayar ve sanji zarar veremez Luffye o formda zoro çok zorlar sadece onu da alır bence
Evet öyle gözüküyor bu arada oda luffnin meyvesinin vasat olduğunu söylemişti biyerde ama meyve bence çok güçlü çünki gear 4 ve gear 5 bile uyanışı degilse uyandığında kimbilir ne olur yani vasat nasıl olur onu anlayamıyorum?

Evet öyle gözüküyor bu arada oda luffnin meyvesinin vasat olduğunu söylemişti biyerde ama meyve bence çok güçlü çünki gear 4 ve gear 5 bile uyanışı degilse uyandığında kimbilir ne olur yani vasat nasıl olur onu anlayamıyorum?
valla dota lol oynadın mı bilmiyorum early game late game heroları vardır büyücüler en başta güçlü olur ama oyun ilerledikçe agility heroları güçlenir ben Luffy'nin meyvesini late game olarak görüyorum ve gittikçe güçleniyor :)

valla dota lol oynadın mı bilmiyorum early game late game heroları vardır büyücüler en başta güçlü olur ama oyun ilerledikçe agility heroları güçlenir ben Luffy'nin meyvesini late game olarak görüyorum ve gittikçe güçleniyor :)
Ah tabi bilirim özellikle stack li fighterler late de çok yıkıcıdırlar luffy nin uyanışı sun wukong gibi olur olursa çok efsane olur gittikçe maymun oluo adam çünki :d

Kaptanlar özellikle güçlü kaptanlar sağ kollarını yerden yere vurabilir. Luffy Zoro’ya yapamaz bunu ama. Çünkü o Zoro :)

ya cevap vermekte zorlanılacak bir soru şimdi luffy zoroya sanjiye yada jinbeiye tek atamaz gibi geliyor ama rakibi demirrden sopayla luffye tek bile atıyor ben anlamadım ve bir neden daha var zoro luffyden daha dayanıklı thriller barkta ryuumayla dövüşüyor sonra hasarıyla oarsa dalıyor sonra oarsla savaşıyor oars onu bayıltıyor sonra tekrar kalkıyor sonra kumaya dalıyor sonrada thriller barkta luffynin yediği tüm hasarı alıyor o hasarla aşırı fazla kan kaybediyor ama yine ayakta duruyor luffynin zoroya tek atması imkansız

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık