Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Lobi] Kaosun Efendileri

Listeleme için tıklayınız


  • Kullanılan toplam oy
    13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lobimiz kaosa yön veren ve ipleri elinde tutan Doflamingo ve Ailesini kapsamaktadır.Kaosun baş mimarı Joker ve ailesine katılmaktır.MİSYONUMUZ : Doflamingo ailesine katılmak ve aileyi manevi anlamda korumaktır.Lobi faaliyetlerimize katkı sağlamaktır.Örgütlenmek,kaos çıkarmak ve dünyayı birbirine düşürmek bunlardan bazılarıdır.Detaylı bilgi ilerleyen zamanlarda verilecektir.Lobinin bazı kuralları vardır.


Luffy fanları kesinlikle üye olamaz.


Lobi tarafından yasaklananlar : @Sir Crocodile 2 yıl yasaklıdır.Lobiye katılabilmesi için kefaletini ödemesi gerekmektedir. :D Bunun için ilgili mecralara başvurmak gerekir.
HİZMETLERİMİZ : Resimler daha sonra eklenecektir.


Belirli zamanlarda herşey dahil 1 hafta Dressrosa tatiliDev Plazma Ekranda Maç İzleme KeyfiDressrosa'da 1 saat boyunca kuş kafesinin kapanışını dışarıdan izleme KeyfiAylık kombine Kolezyum Bileti

Ve en güzel ödüllerimizden birisi de....


Oyuncak meyvesiyle oyuncak olarak yaşam süresini arttırmak.Üyeliğinizin önem derecesine göre 50 + yıl daha uzun yaşayabilirsiniz.İnsana dönüştüğünüzde hiç yaşlanmamış olursunuz.Elbette bu hizmetten sadece VIP üyeler faydalanabilecektir.ÜYELER : 
Son düzenleme:
Lobi kurma süresi dolduğu için lobi kapatılmıştır. Başka bir lobi kapanma kararı alırsa yeniden açılabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık