Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakashi vs Orochimaru

kakaşimi yoksa orochimarumu

• Kakaşhi

Kullanılan: 13 17.1%
  • Orochiimaru

Kullanılan: 62 81.6%
  • berabere

Kullanılan: 1 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    76
Orochimaru elleri mühürlü ve yatalak halde olsa bile kazanır. Seviye farkı çok yüksek. Kakashi oyalamaya bile çalışmadı bu adamı.

Kakashi ne ya dünkü poh.1 hitsugaya 2.bu şişirilmiş fan karakteri.Hokage bile yaptılar fanlar uğruna.Gerçi sasuke haddini bildirdi ama neyse.

Koskoca Hokage yaptılar adamı Oroc'a o haliyle yedirmezler, mantıklı bir sebebi yok sadece Naruto dediğimiz seride olacak iş değil. Ha Edo Tensei ile gelirse o ayrı.

Kakashi iyi mücadele eder ama kaybeder. Kamui tehlikeli teknik fakat Orochimaru Kakashi’den daha güçlü bir karakter.

Yada Uchihalı olmadığından haberi bile yoktu bir sonra ki evreye taşıdığından gözünü anca kavrayabildi.
Aynen böyle olmuş olabilir, ama olmayada bilir dediğin gibi çok fazla anlamsızlık var biz anca varsayım yapabiliriz.

Kakashi çakra fakiri değildi sadece uchiha genlerine sahip olmadığı için sharingan normalinden fazla çakra harcıyordu. Ama şöyle birşey varki kakashinin bir kuyruklu kadar chakrası olsaydı kimse karşısında duramazdı çünkü zabuzanın dediğine göre kakashi 1000 küsür jutsu biliyor.
Evet kakashi bir uchiha olmadığı için etkin kullanamıyordu gözünü ama bu onun cakrasının az oldugu gerçegini örtbas etmez mesela nagato gercek rinnegan sahibi olmamasına karsın etkin kullanıyordu tabi madaraya kıyasla kötüydü orası ayrı, ama benim söylediklerimle hiç bir alaka kuramadım söylediklerine seninkisi sadece kakashi savunan fanboy bir yazı gibi geldi:D ben sadece kakashi'nin mangekyou'yu daha önce actıysa neden bunun üstüne düşmemiş, gözün güçlerinden haberi olmaması bir bahane olsa da ben bu olayın manga da dillendirilmesini isterdim bizim işte şundan dolayı açmamışdır gibisinden varsayımlar üreterek hareket etmemizi değil.

Çok basit bir mantığı var. Kakashi sharinganının öyle bir gücü olduğunu bilmiyor. Ne zaman ki Itachi’yle vs atıp öyle bir gücü görüyor(ms); shippudene geçilen zaman diliminde o da Ms’ini aktif ediyor. Zaten Shippuden’in ilk arcı olan Gaara’yı Kurtarmak arcında Kakashi Deidara’ya karşı kamui kullanıyor.
şimdi herkez diyor ki uchiha olmadıgı için ms'den haberi bile yoktu, ama aktif ettiginde de itachi ile vs yaptı ms'den haberdar oldu ondan kakashi de ugrastı aktif etti deniliyor, arkadaş bu adam nasıl kullanacagını hala nereden ögrendi hala bir gizem, uchihalar zaten katledilmiş kalanlarda bu adama ögretecek adamlar degil bu adama ilham gelmiş olmalı ki kamui filan yapmaya başlıyor birden. obito madaradan itachi zaten bir uchiha klanında yetişmişdi, sasuke ise ordan burdan ama kakashi'nin ögrenecegi hiç birşey yok adama torpil yapmışlar heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık